Vyhledávání
Cysta na vaječníku
Dobrý den, před 1 a 1/2rokem mi gynekolog našel cystu na vaječníku 5x5cm a nasadil hormonální léčbu. Menstruace se mi upravila už druhý měsíc po užívání tabletek. Bolesti břicha nebo jiné potíže s cystou spojené jsem neměla. Po čtvrt roce mi dělat lékař UTZ a řekl, že už tam cysta není. Teď jsem ale... Zobrazit více
Dobrý den! Váš gynekolog postupoval zcela správně. Operace při zjištění cysty není na místě, obvykle... Celá odpověď
Syndrom karpálního tunelu v těhotenství
Vážení, nyní jsem druhý měsíc těhotná a už 3 měsíce trpím na příznaky syndromu karp. tunelu (večerní mravenčení až bolest palce a tří prstů, ranní stuhlost). Lékařka mě objednala za měsíc, tak nevím, co mám dělat nyní. Jaká je možná nemedikametózní léčba v těhotenství? Je možná chirurgická operace?... Zobrazit více
Dobrý den, Eliško! Jednoduché řešení představuje třeba zatlačit na lékařku s tím, že máte bolesti, ať... Celá odpověď
Přeskakování a bolesti
Dobrý den, je mi 18 let a mám problém s bolestmi kyčlí a spodní částí zad. Navštívil jsem několik ortopedů, ale žádný jednoznačný závěr mi neřekli. Tedy spíše žádný problém nenašli. Chodím do posilocny, zádové svaly posiluju, ale nepřetěžuju. Při protahovacích cvicích mi ale vždycky hrozně přeskakuje... Zobrazit více
Dobrý den, Franto! Nemám možnost Vás vyšetřit, ale jeví se mi jako pravděpodobné nejspíš neharmonické... Celá odpověď
První pohlavní styk
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jesli je možné že po prvním pohlavním styku mám tlak v břiše jestli je to těhotenství nebo pocit po prvním pohlavním styku např:prostržení panenské blány...předem děkuji za odpověd. Zobrazit více
Dobrý den, Lenouši! Myslím, že bolest po pohlavním styku by neměla trvat dlouho. Máte-li bolesti, vyhledejte... Celá odpověď
Závratě
Přeji dobrý den Píši Vám a moc prosím o radu jak se zachovat ohledně závratí mého muže je mu 42 let ,dva roky má závratě takového rázu ,že až zvrací je to tak jednou za 2-4 měsíce jak kdy a vvždy je to ve spánku třeba ve čtyři ráno vyletí zvracet musí se držet zdi jaká je to motolice a popisuje to... Zobrazit více
Dobrý den, Ladislavo! Pokud manželovi nepomohli kliničtí lékaři, vřele doporučuji lékaře celostní (holistické)... Celá odpověď
Lek Aulin
Dobry den. Mam dvoumesicniho chlapecka a kojim "neprimo". Detaily vynecham - mleko odstrikavam pomoci odstrikavacky a maly ho dostava z lahvicky. Ja obcas trpim silnou migrenou,na kterou hned tak neco nezabere. Behem tehotenstvi migreny zmizely a pred tehotenstvim se mi osvedcil Aulin,ale ten podle... Zobrazit více
Dobrý den,Pajáčku! Nimesulid, účinná látka Aulinu, není v době kojení doporučen. Jeho poločas v těle... Celá odpověď
Bolest varlat
Dobrý den, měl bych na vás malý dotaz. Už jednou jsem Ván psal dotaz, kvůli bolesti mých varlat a Vy jste mě odpověděli, že si mám dojít k lékaři, to jsem udělal, nejdřív jsem si došel k obvodnímu a potom na chirurgii a tam mi bylo řečeno, že mi nic není. Ale me varlata stále bolí, nejsou citlivá na... Zobrazit více
Dobrý den, Štěpáne! Doporučil bych konsultaci s urologem. Jste velmi mladý, ale bolest ve varlatech... Celá odpověď
Kousnutí psem
Dobrý den, před třemi dny mě kousnul náš pes,oočkovaný proti zákl.nemocem a vzteklině,mám jen malou oděrku od zubu na dlani,ale asi dost zhmožděnou tkáň,jak mě stiskl víckrát a jakoby "drtil".Mám to stále dost oteklé a hodně bolí,mažu dolgitem.Teploty nemám.Mám použít ještě jinou medicínu, nebo je to... Zobrazit více
Dobrý den, Terezo! Na dálku nejsem naprosto schopen posoudit, jak moc jsou tkáně zhmožděné. Rozhodně... Celá odpověď
Krevní tlak
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat: chtěla bych znát hodnotu krevního tlaku u 13- letého dítěte.Nemohu nikde najít, a co dělat při nízkém tlaku, dcera má tlak (měřené doma 88 - 90/60-65. Co dělat , aby se tlak zvýšil - bez prášků? Ráno se motá, musí nejprve sedět na posteli a pak pomalu vstát, nesmí prudce... Zobrazit více
Dobrý den, Jarko! Je zbytečné, abyste se zabývala jmenovitými hodnotami, protože stejně zjištění nepovede... Celá odpověď
Dieta
Dobrý den,měla bych dotaz ke své nadváze(na hraně s obezitou).Měřím 170cm, Váha 84kg,věk 23, a mám vážné problémy s koleny,4operace (spadla jsem dvakrát za sebou,a na obou kolenech jsem měla operaci a následnou další opravnou operaci),a v pravém koleni mám artrozu 3stupne. Můj ortoped mi nadává že pokud... Zobrazit více
Dobrý den, Michaelo! Obávám se, že obvodní lékař Vám téměř jistě nepomůže, ale můžete to zkusit. Vhodný... Celá odpověď