brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Vynechání stolice
Dobrý den, mám 2,5měsíční holčičku a moc Vás prosím o radu, zda je normální, že už přes 36hodin neměla stoličku. Do té doby kakala téměř při každém papání (tzn. cca 3hodiny),kromě noci a teď najednou vůbec.Zatím nevypadá, že by ji to nějak vadilo,ale stejně mám strach, zda není něco v nepořádku. Je plně... Zobrazit více
Dobrý den, Šárko! Asi jste již zjistila, že nemá smysl se obracet na internetovou poradnu v akutních... Celá odpověď
Plynatost
Dobrý den! Můžu poprosit o zodpovězení následujícího dotazu?V noci jsem přinucen tak 3-5x dojít na záchod,ale ne na malou stranu,ale proto,že mám břicho doslova nafouklé plyny.Vždyť já jsem vedle kravky Milky také ničitel ozonu.Nevíte,prosím,co by mohlo být špatně?Děkuji za odpověď. Frant.Marek,Olomouc. Zobrazit více
Dobrý den Františku! Nadměrná plynatost může být způsobena jednak nadýmavou stravou, dále se na jejím... Celá odpověď
Bolest hlavy,zimnice
Dobrý den, od pondělní noci mám zimnici, silnou bolest hlavy, teplota 39 stupňů. Bolí mě celé tělo, vykašlávám hnědé hleny. Jakmile si sednu nebo stoupnu motá se mi hlava. Nepomáhá ani paralen ani brufen. Je už nutné navštívit lékaře a kdy už použít atb? Děkuji za brzkou odpověď. Zobrazit více
Dobrý den! V případě, že vykašláváte hnědě zabarvené hleny, může se jednat o bakteriální zánět průdušek... Celá odpověď
Dýchání kojence pusou
dobrý den chtěla bych se zeptat od kdy je kojenec schopen dýchát pusou? Mám pulroční holčičku avěčně chytá rýmu od staršího sourozence, noci jsou pak děs a hrůza jelikož nemůže dýchat, samozřejmě odsáváme, zvlčujeme vzduch, kapu nasivin a mořskou vodu. Může kojenec když má nepruhodný nos se nadechnout... Zobrazit více
Dobrý den, dýchání kojence pusou a tím pádem i možnost smrkání je až po jednom roce, smrkat samo aktivně... Celá odpověď
4. den pouze hmatova bolest v PD části břicha
dobrý den, 4.den mě bolí okolo břicha, jen když zatlačím na ono místo nebo se špatně pohnu,teplotu nemám, pocituji lehkou nechut jist. Přišlo to z ničehonic ráno po kávě, v noci mě to nebudí.. Bojím se že je to zánět slepeho střeva, tak doufám že to není ono. Mockrát vám děkuji za odpověd. S přáním... Zobrazit více
Dobrý den, může se jednat o celou řadu obtíží. Pokdu by ale bolest byla bodavá, objevilo se zvracení... Celá odpověď
Ploténky
no mám v noci a někdy přes den že se nemužu ani hnout strašné bolesti dostal sem dost tablet jezdím na kapaky a injecke.sem na nemocenské už 2 mesíc rehabilitace nepomahají.myslí že je to na invalidní důchod?moc vám děkuji jina zprávu sem vám už posílala z mr. Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
V takovém příípadě, který popisujete, ambulantní léčba , i sebenejlepší ,není vhodná. Doporučuji vám... Celá odpověď
Kožní problémy
Vboceny palec na noze, bolest kolene a kyčle (stejná noha). Bolest hlavně v noci a v klidu. Ráno se hůře "rozchazim". Potíže se objevily (a zhoršily) po porodech (prosinec 2016, září 2018) v těhotenství jsem dost přibrala. Stále kojim. Léky žádné neberu. Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Jedná se o hemangiomy, nezhoubné nádorky z krevních cév. nejsou vůbec nebezpečné, představují jen kosmetický... Celá odpověď
Suchý jazyk a ústa
Dobrý den, mám na Vás větší dotaz. Už déle než týden se v noci probouzím a mám sucho v ústech a jazyk. Hlavně je to tak nepříjemné. Nyní mám suchý jazyk i přes den. za den vypiju cca 4l vody a nic furt sucho. Nic mi nepomáhá! Co s tím mám dělat prosím předem děkuji Zobrazit více
Dobrý den,Váš dotaz nelze řešit "písmenkovou formou".Je nezbytné navštívit registrujícího praktického... Celá odpověď
Pálenie močovej rúry
Dobrý deň, už dlhši čas pociťujem pálenie močovej rúry. Páli to na konci penisu a nezavisle na tom, či močím, alebo nie. Dnes som bol na urologickom vyšetrení, ale moč bol bez nálezu, takisto prostata v poriadku. Pri sexe to nepáli skoro vôbec. Páli to dokonca aj v noci a je to dost nepríjemné. Ďakujem. Zobrazit více
MUDr. Jan Vašinka
Mohlo by jít o zánět žaludu v oblasti vyústění trubice, drobné poranění sliznice nebo dokonce o kontaktní... Celá odpověď
Občasný noční průjem s bolestí břicha
Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně syna - necelých 8 let. Cca 3 týdny se mu v noci stane, že ho bolí bříško, jde na WC a má průjem. Pak už je to zase několik dní v pořádku. A pak např. za 5 dní se to opakuje. Prosím, o co by se mohlo jednat? Děkuji Pavlína Zobrazit více
Dobrý den, bohužel nepíšete, zda chlapec drží nějakou dietu, zda nemá nějaké psychické problémy, zda... Celá odpověď