brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
SYNDROM NEKLIDNÝCH NOHOU
DOBRÝ DEN,CHTĚL JSEM POŽÁDAT O RADU,JIŽ DELŠÍ DOBU MÁM V NOCI USTAVIČNÉ CUKÁNÍ NOHOU,AŽ TĚLA.NEMOHU SE ANI VYSPAT,JAK POCITUJI USTAVIČNÉ ŠKUBÁNÍ,POSLEDNÍ DOBOU MÁM STEJNÝ PROBLÉM PŘI KLIDU,KDY JEN SEDÍM.JE MĚ TO VELICE NEPŘÍJEMNÉ,STEJNĚ JAKO PŘÍTELKYNI,KTERÁ SE VEDLE MĚ NEVYSPÍ TÉŽ,JELIKOŽ ŠKUBÁNÍ JE... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Nejedná se o život ohrožující onemocnění, ale o stav zhoršující kvalitu života. Příčiny jsou četné od... Celá odpověď
Předčasná a slabá menstruace
Dobry den, je mi 13 let a téměř rok menstruuji. Muj menstruační cyklus je pravidelný, zpravidla po 26 až 29 dnech. Ale před dvěma dny jsem menstruaci dostala a bylo to teprve po 13 dnech. Nevím jestli to mám za plnohodnotnou menstruaci pokládat, protože přes den to mám celkem slabé a v noci vůbec. Mám... Zobrazit více
MUDr. Petr Lidák
Dobrý den, nemusíš mít obavy, nejspíš jde o projev ovulace- prasknutí vajíčka,2-3 dny špinění uprostřed... Celá odpověď
Bolest pod levým prsem
Dobrý den, před týdnem jsem se v noci vzbudila kvůli křeči v žaludku, která pokračovala následující den, spíš to pak byla taková tupá bolest. Od následujícího dne to přestalo, ale začala mi tupá bolest pod levým prsem (2-3x za den, většinou v klidu), vystřeluje to do zad. trvá to už pár dní. Nejspíš... Zobrazit více
MUDr. Jiří Marek
Žádná bolest není bez příčiny. Ve vašem případě to může být ze svalového přetížení, ale bez přítomnosti... Celá odpověď
Zvětšené uzliny pod ušima.
Dobrý den, Dnes na treninku (trenuji venku) mě začalo bolet pod ušima tak jsem se to snažil ignorovat ale během noci mi natekly uzliny pod obouma ušima a je to celkem bolestivé. Nateklé mám jen tyto uzliny. Před týdnem jsem marodil s chřipkou a po týdnu odpočinku se mi po dvouch dnech zátěže udělalo... Zobrazit více
Dobrý den. Asi bych předpokládala nějakou komplikací virového onemocneni. Nemůžu udělat žádný závěr,... Celá odpověď
Svrab ???
Dobrý den, chtěla bych poradit. Od minulého čtvrtka mi začali vyskakovat pupínky, nejprve na prsu a co další dva dny na břichu, nohy a pak zadá. Pupínky svědí, ale den po rozškrábaní už je necítím jen zůstane malí stroupek. Pořád se pozoruji, jsem už z toho na nervy, žádné cestičky mezi pupínky nevidím.... Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Teoreticky by o svrab jít mohlo, pro jistotu navštivte kožního lékaře. Celá odpověď
Svědění konečníku
Dobrý den,už dlouhou dobu mě trápí svědění v oblasti konečníku.Asi před 6ti lety jsem měla kondylomata,které mi na kožním vyléčili.Nemám problém s krvácením ve stolici ani se zácpou.Poslední dobou používám Protopan krém,který trochu pomáhá ale obvykle ne na dlouho.Svědění se objevuje přes den ale i v... Zobrazit více
Milá paní Jano, fotka ukazuje konečník , ale je tak neostrá , že není nic podrobnějšího vidět, pokud... Celá odpověď
Tietzův syndrom
Už 8 měsíců mě bolí na konci levé klíční kosti pod krkem. Udělala se mi tam boulička, nádor vyloučili při magnetické rezonanci. Na ortopedii mi před 2 měsíci řekli, že to je zánět a napsali Tietzův syndrom. Je to možné na klíční kosti?? Mám si na to mazat Veral a při bolesti užít Biofenac. Ale nelepší... Zobrazit více
MUDr. Miroslav Skoták
Dobrý den. Tietzův syndrom je právě název pro Vaše onemocnění a vyskytuje se velmi často, kromě léků... Celá odpověď
Pneumonie?
Dobrý den, syn, rok a 4 měsíce, má už od začátku února potíže s dýcháním, naustále kašle, začal i sípat, chroptět.. nezjistila jsem nějak souvislost, kdy se mu to zhoršuje, je to stejné i noci.. má udělaný rtg P+S, mohu poprosit o posouzení, co je vidět na snímku? děkuji Zobrazit více
Dobrý den., Zajděte prosím na rentgen, kde Vám snímek správně popíšou. Fotografie není přesná k posouzení. Celá odpověď
Aktivní jizva po laparoskopii
Dobrý den, jsem 10 dní po terapeutickém ERCP a 8 po laparoskopickém odstranění žaludku. 7. den od operace mi vytáhli stehy a během noci se mi pod jizvou pod hrudní kostí udělala tvrdá boule, která bolí na dotek, při pohybu, při chůzi, ležet na boku nemůžu vůbec. Jde o normální stav nebo je potřeba... Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý den, paní Beato, určitě je vhodné kontrolní vyšetření na chirurgickém pracovišti, kde jste byla... Celá odpověď
Přetržení LCA kolene
Dobrý den, mám dotaz na přetržení lca. Před rokem úraz na lyžích. Lca odstranění a po roce neustálá bolest kolene i v noci v klidu i při denních aktivitach. Je mi 46 let, sport jsem omezila, což mě nijak neteší. Připadám si velmi nestabilní a přemýšlím nad pozadanim o plastiku. Prosím pane doktore o... Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý den, paní Moniko, určitě je na místě ortopedické vyšetření, nezdá se mi vhodné takto dlouho tolerovat... Celá odpověď