brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Třes těla, bušení srdce, špatné dýchání
Dobrý den, už po několikáté mě vzbudí v noci třes těla, buší mně srdce a špatně se mi dýchá. Problémy s dýcháním mi přetrvávají i ve dne, nemohu se moc nadechnout a přijde mi, že to mám kolem krku vše takové sevřené. Nevíte, prosím Vás, čím by to mohlo být? byla jsem na vyšetření srdce a plic a vše... Zobrazit více
MUDr. Magdaléna Hlavačková
Dobrý den, dle Vašeho popisu nejpravděpodobněji panická ataka, tedy potíže psychického rázu. Je třeba... Celá odpověď
Vracení nemocí
Dobrý den, neustále mi lékaři nasazují na něco antibiotika ( zánět moč. cest, angíny..) nedávno jsem dobrala Biseptol 480 a 3 dny na to mě natekly mandle mám zimnice, šílenou rýmu a kašel v noci nemohu ani kloudně spát.. chci se zeptat čím to může být a jestli proti tomu můžu něco dělat. Děkuji. Zobrazit více
MUDr. Marcela Vorlíčková
Dobrý den, pokud jste měla více jak 4 infekční onemocnění za rok, tak je to indikace k provedení imunologického... Celá odpověď
Porušewní mikroflory-kvasinky
Dobrý den,laboratorní testy mi dělaly-krev,na dnešek jsem spala asi jen hodinu,v noci jsem měla průjem,zvracela jsem,měla opět hriozné bolesti zad,na hrudníku,klepala se zimou,ale teplotu nemám,snažím se do sebe dostat alespon nějaké jídlo,moc to nejde,tak nevím co dál..přeji pěkný den Zobrazit více
MUDr. Jana Moravcová
Navštivte vašeho praktického lékaře, který vás vyšetří a ev. odešle ke specialistovi na vyšetření. Takto... Celá odpověď
Uskříplý sedací nerv
Dobrý večer, již rok mně trápí uskříplý sedací nerv.Bolest vystřeluje přes hýždě,koleno až k nártu.To bych ještě vydržela,ale nemůžu chodit.Souvislá chůze 200m se stává pro mně utrpení.Dostala jsem tablety od bolesti, obstřik,masáže,magnety.Bolest však nepolevila.Budí mně i v noci a při bolesti... Zobrazit více
Záleží na tom kde a čím je nerv skřípnutý- dle toho by byla jednou z možností operaace, která by nerv... Celá odpověď
Kasel
Dobry den pani doktorko Je mi 50let a rok co rok me zacatkem srpna skoli asi nejaka alergie. Trva to asi 2mesice. Mam nezkrotitelny drazdivy davivy suchy kasel ve dne v noci. Prosim Vas o radu, k lekari zajdu jakmile mi to cas dovoli. Dekuji Vam Jakub Zobrazit více
MUDr. Marcela Vorlíčková
Dobrý den, pokud kašel začal sezonně je suchý , dráždivý, nemáte teplotu ,mohlo by se jednat o astma... Celá odpověď
Problém s klouby
Dobrý den, měla bych dotaz, který se týká kloubů. Je mi 24 let a aktivně sportuji, avšak již delší dobu mívám problémy s bolavými klouby, nejprve to bylo jen pravé koleno, teď už je to i druhé koleno a pravé rameno. Klouby mě bolí při pohybu, ale někdy mě bolest vzbudí i v noci, a obecně mi všechny... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Pravděpodobně se bude jednat o přetrenovanost, přetížení kloubů, hlavně kolenních. Ty reagují na zátěž... Celá odpověď
Antikoncepce a průjem
Dobrý den, první měsíc užívám HA Bonadea, poslední týden z platíčka se u mě objevil průjem (jen přes den, vzala jsem si Endiaron, ale řidší stolici mám stále). Měla jsem pohlavní styk s ejakulací dovnitř, mám strach, zda nemohu být těhotná? HA beru večer před spaním, na záchod v noci nechodím. Zobrazit více
Dobrý den, při průjmovém onemocnění skutečně nelze zaručit účinek užívané hormonální antikoncepce. Průjem... Celá odpověď
Průjem po Klacidu
Dobrý den. V pátek jsem dostala Klacid na angínu a dnes v noci jsem dostala průjem, který se zhoršuje. Mám přestat Klacid užívat a nechat si zítra napsat jiná antibiotika? Mám ale problém, že mám alergii na penicilin a doxybene. Takže nemám moc možností. Děkuju mnohokrát. Lenka Cabalková Zobrazit více
Dobrý den- velmi bych doporučila konsultovat lékaře a zvážit další medikaci. Ne každá angina je bakteriálního... Celá odpověď
Stolice
Dobrý den, moji 5 měsíční dceru jsem přestala v noci kojit a přes den tomu jídlu moc nedá s tím, že 1 denně se pořádně nají.Začala mít stoličku řídkou,hnědo - žlutou, je plně kojená.Dříve měla tzv. míchaná vajíčka.Co to může znamenat?Děkuji za odpověď Zobrazit více
Dobrý den, pokud chodít na kontroly k pediatrovi, on ji sleduje a ví, zda prospívá a vy vidíte, zda je... Celá odpověď
Mykóza
Dobrý den, trpím mykózami a teď jsem si koupila Candibene, 3 tablety na 3 noci...A teď po druhé tabletě mi příjde, že mykóza tak úplně nezmizla a ani po té třetí tabletě úplně nezmizne. Mám si koupit další tablety? Nebo tyto 3 mě opravdu mykózy zbaví? Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
U mykozy je nutné i současné léčení partnera,je vždy lépe provést kultivaci a mikrobní obraz poševní... Celá odpověď