Vyhledávání
Konizace a očkování
dobrý den,chtěla jsem slyšet váš názor.před 14 dni jsem byla na konizaci děložního čípku.histologie dopadla dle lékaře dobře ale bylo mi řečeno pokud se vyskatne nějaký problém ,že mi bude vzitá děloha.můj věk je 30let a mám dvě děti.doktor mi doporučil se nechat očkovat,proto chci váš názor na očkování... Zobrazit více
Dobrý den, Ivko! NA dálku, bez rozhovoru s Vámi a bez znalosti výsledků Vašich vyšetření Vám opravdu... Celá odpověď
Operace nosních mandlí
Dobrý den,ráda bych se zeptala zda li je normální že druhý den po operaci nosních mandlí 4-leté dcery se znova objevila hustá rýma.operace proběhla bez pomplikací a po 24ti jsme byli propuštěni do domácího léčení. Zobrazit více
Dobrý den, Hanko! Nepochybně se jedná o reakci na operaci. Počkal bych, až tato "rýma" přejde, pak teprve... Celá odpověď
Výdrž a opakované stopoření
Dobrý den, mám problem se sexem s přítelkyní, nevím co mám dělat, je na mě náročná a vydržím asi jen hodinku, po té době vždy dosáhnu orgasmu, přítelkyně ale trvá na tom, že chce pokračovat dál, ale mě se hned nestopoří a přítelkyně je s toho pak neštastná.. Chci se teda zeptat, jestli existuje něco... Zobrazit více
Dobrý den, Lukáši! Vaš přítelkyně je velmi náročná, neboť průměrně trvá soulož asi jen 30 minut! Je... Celá odpověď
Rada
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je něco třeba na posílení imunity pro mého 5,5 letého syna. Byl do 4 let zdraví, sem tam nějaká rýma, ale nic hrozného. Co nastoupil do školky, tak to začalo. Rýma, kašel,... V 4,5 letech dostal poprvé laryngitýdu, od té doby to měl již 4 krát. Lékařka mi poradila... Zobrazit více
Dobrý den, Veroniko! Doporučuji nadále spolupráci s homeopatkou, výsledky léčby se mohou projevit v... Celá odpověď
Neštovice
Dobrýden! Chci se jenom zeptat, když zůstanou takové ty tmavé fleky po neštovicích, co s tím? Syn dostal neštovice před 4 týdny a někde mu zůstaly takové tmavé fleky. Malá je dostala před čtrnácti dny a měla dost těch velkých neštovic. Ty se vyloupaly, stroupky jsou pryč, ale všude zůstala tmavá červená... Zobrazit více
Dobrý den, hlavně vyčkejte, ještě je brzy po nemoci. Tmavší pigmentace/začervenání po neštovicích se... Celá odpověď
Zánět průdušek ?
Dobrý den, je možné,aby po měsíc proběhlé viróze byl v těle pořád zánět průdušek. Popíchává mě mezi lopatkami a tlačí na hrudníku spíš při větší námaze ,nebo delší chůzi. Krevní testy jsem měla zcela v pořádku. Mohou být potíže od páteře ? Mohou být potíže ještě po prodělané borelióze ?Děkuji Zobrazit více
Dobrý den, všechny vyjmenované možnosti připadají v úvahu. Jak dále probíhající nebo nasedající infekce... Celá odpověď
Červená popraskaná kůže kolem penisu
Dobrý den, chtěl bych Vás požadat o radu. Mám červenou, popraskanou kůži okolo penisu a nevím co s tím. Vyskytuje se mezi ohyby a nad penisem. Občas svědí. Nevím si rady a proto bych byl velmi rád, kdyby ste mi poradili. Děkuji a přeji hezký zbytek dne. Zobrazit více
Dobrý den, podle popisu se může jednat nejspíše o plíseň, (nejspíš kvasinkovou infekci, ta je velmi častá),... Celá odpověď
Bolest penisu během močení, krvácení z penisu
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na problém, ktrerý mám. Když vykonám malou potřebu v jejím průběhu cítím menší bolest a po jejím dokončení mi vytéká z penisu pár kapek krve. Přitom moč zůstává nezbarvena od krve. Když jsem na to přišel poprvé, tak jsem neměl před tím pohlavní styk ani žádnou fyzickou... Zobrazit více
Rozhodně navštivte urologa, v močové trubici může být zánět či jiný problém, je nutné vyšetřit i moč. Celá odpověď
Prednison
dobrý den dva měsíce beru prednison a to 70mg denně a z vedlejších účinků mám "pouze" měsíčkový obličej. od příštího týdne budu užívat 20mg denně tak by mě zajímalo zda budu mít zpět svůj tvar obličeje. děkuji Zobrazit více
Při snižování dávek celkově užívaných kortikosteroidů se nežádoucí účinky také snižují a ustupují. Ale... Celá odpověď
Vysoký cholesterol
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu s mým problémem. Mám vysoký cholesterol, který se mi zvyšuje. V listopadu jsem měla 7.0 a nyní mám 7.8. Doktorka mi řekla, že je vyšší a můžu si nasadit lehkou dietku. Pokud se mi do srpna nesníží, nasadí prášky. Více info mi ale bohužel nesdělila. V rodinně... Zobrazit více
Bohužel, existují tyto dědičné tzv. esenciální hypercholesterolémie, které nejsou příliš ovlivnitelné... Celá odpověď