Vyhledávání
Chronická rýma
Dobrý den,ráda bych se zeptala na stále se opakující rýmu mého manžela.Má ji tak dvakrát až třikrát do měsíce,trvá minimálně týden,takže vlastně neustále.Má úplně ucpaný nos,nemůže dýchat,smrká i krev.Paní doktorka ho zkoušela léčit kortikoidy,ted manžel nasadil bylinky,zatím bez výsledku.Alergii má... Zobrazit více
Dobrý den, Radko, záleží, jaké je rýma konzistence - pokud je vodnatá, ale manžel má ucpaný nos, jde... Celá odpověď
Úzkostlivé stavy při odloučení s partnerem
Dobrý den, moje přítelkyně má čím dál horší úzkostlivé stavy. Kvůli mému studiu, jsme totiž od sebe odloučeni vždy od Pondnělí do Pátku. Poslední dobou to ale je horší a horší. V neděli je schopna proplakat třeba i hodinu a přes týden je často smutná. Jakmile se spolu ale vidíme, tak se má velice dobře... Zobrazit více
Dobrý den, Vladimíre, obávám se, že je to dáno její psychikou a možná i lehkou závislostí na vaší přítomnosti.... Celá odpověď
Tlak v očích
Dobrý den, je mi 21 let a poslední týden poci´tuji tlak v očích, řezání okolo očí a za nimi. Nejvíce se bolest projevuje při kmitání očí - pohybu při čtení a při silném zavření očí, pak je to ostrá bolest vystupující zdola do prostřed oka. V bělmu mám červené jizvičky a barevné okolí čočky mám jakoby... Zobrazit více
Dobrý den, Hanko, určitě doporučuji návštěvu očního lékaře - je to určitě možné i bez doporučení od... Celá odpověď
Vhodnost dlouhodobého pití bylinkových čajů
Dobrý den, denně piji bylinkové čaje (vlastní pěstování či sběr-máta, meduňka, heřmánek, petrklíč, kopřiva), vždy jeden druh v množství 0,5 - 2 litry. Nyní jsem se dočetla, že dlouhodobé pití není vhodné, např.máta způsobuje tvrdnutí jater, kopřiva je sice výborná na detoxikaci ale hodně odvodňuje a... Zobrazit více
Dobrý den, všeho s mírou, platí i při pití bylinkových čajů. Je dobré pít např. 2měsíce a potom udělat... Celá odpověď
Antikoncepce jeanine
Dobrý den, obracím se na vás s dotazem ohledně antikoncepce Jeanine. Po posledním menstruačním cyklu jsem nezačala brát nové plato antikoncepce, protože jsem si ji bohužel zapomněla odvézt na privát. Teď je to přesně 8 dní, kdy tedy antikoncepci neberu. Chtěla bych se tedy zeptat, jak mám postupovat... Zobrazit více
Dobrý den, udělejte si pro jistotu ještě jeden těhotenský test, potom si zajděte na vyšetření k obvodnímu... Celá odpověď
Jeanine a hormony
Dobrý den,beru antikoncepci od svých 18-ti let, kdy mi můj gynekolog předepsal Bellaru. Poslední rok trpím celkem silným úbytkem sexuálního aptetitu a s přítelem neustále hledáme možné příčiny. Nechala jsem si změnit antikoncepci z Bellary na Jeanin, s doměním, že se vše zlepší. Nezlepšilo, a HA Jeanin... Zobrazit více
Dobrý den, pokud jste absolvovala všechna výše uvedená vyšetření, opravdu se nabízí nějaká skrytá i hluboko... Celá odpověď
Pálení v ústech a na jazyku po rajčeti, mohlo by jít o alergickou reakci?
Dobrý den, před dvěma dny mě začalo pálit v ústech a na jazyku (nejspíše po snědení malého keříkového rajčete), včera pálení mírně ustoupilo, dnes již jen trochu, včera mě začala odpoledne bolet hlava, večer bolest odezněla, ale dnes od rána opět nastoupila. Může jít o alergickou reakci? Předem moc... Zobrazit více
Dobrý den, po jednorázových problémech nemůže nikdo spolehlivě říci, zda nejde či jde o alergii. Teprve... Celá odpověď
Zduřelé mandle, nález na játrech
Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám kluka který má zduřelé mandle, byl na krevních testech a tam mu něco málo našli na játrech. Mám o něj strach jsem z toho víc vystresovaná než on. Četla jsem na internetu že mu hrozí žloutenka, udušení, růůzné nádory... je to vážné s ním???? Protože ani nemá teplotu... Zobrazit více
Dobrý den, rozhodně se neobávejte, je to onemocnění s poměrně málo nebezpečným průběhem, říká se jí "nemoc... Celá odpověď
Zúžení páteřního kanálu, Sjorgenův sy
Dobrý den, již 16 roků jsem v péči revmatol. ústavu pro primární Sjogrenův syndrom a revmatoidní artritidu. Užívám Plaquenil. Kromě obvyklých potíží při této diagnoze mám několik let potíže s páteří, brnění rukou, bolesti krční páteře, někdy pocity špatného dýchání. Na magnetické rezonanci bylo zjištěno:... Zobrazit více
Dobrý den, sice vás chápu, ale obávat se operačního řešení musí mít nějaký podklad. Kvůli věku se rozhodně... Celá odpověď
Neplodnost?
Dobrý den, již déle než půl roku se s manželem snažíme o mimi, a zatím se nedaří. Již máme jedno dvouleté dítko. Mám vysledované(na základě měření bazální teploty i ovulačních testů), že ovulaci mám pravidelně mezi 12-13. dnem cyklu. Chtěla bych se zeptat, jestli je lepší z hlediska kvality spermií mít... Zobrazit více
Dobrý den, styk je lepší mít co nejčastěji / třeba i několikrát denně /, o dozrávání spermií nemějte... Celá odpověď