brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Opakovaná distorze hlezna
Dobrý den pane doktore.Chtěla jsem se zeptat.Mám čtyrikrát podvrtnutý kotník.Chodila jsem na rehabilitaci a pořád mě to bolí.Bolest cítím při chuzi a ikdyž mám nohu v klidu,a v noci takéBolí mě to v oblasti zevniho kotniku a pod kotníkem.Fyzioterapeutka si myslí jestli to není zánět šlach,nemohu se ani... Zobrazit více
MUDr. Miroslav Skoták
Dobrý den. Zánět šlachy se pozná dle jejího otoku a vrzání v jejím průběhu . Daleko častejší příčinou... Celá odpověď
Ultrazvuková rehabilitace v těhotenství
Dobrý den, jsem v 25+3tt, byla jsem u lékařky na RHB protože mám silné bolesti v bederní části zad hlavně v noci. Ona mě prohlédla a objednala si mně na 6 ultrazvuků v rozmezí asi 4 dnů. Chtěla bych vědět jestli toho není moc a nemůže ublížit miminku. Jsem po 2 potratech a mám strach. Děkuji za... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Zálěží na druhu přístroje a nastavení parametrů,ale osobně bych ultrazvuk v graviditě nedoporučil. Příjemný... Celá odpověď
SYNDROM NEKLIDNÝCH NOHOU
DOBRÝ DEN,CHTĚL JSEM POŽÁDAT O RADU,JIŽ DELŠÍ DOBU MÁM V NOCI USTAVIČNÉ CUKÁNÍ NOHOU,AŽ TĚLA.NEMOHU SE ANI VYSPAT,JAK POCITUJI USTAVIČNÉ ŠKUBÁNÍ,POSLEDNÍ DOBOU MÁM STEJNÝ PROBLÉM PŘI KLIDU,KDY JEN SEDÍM.JE MĚ TO VELICE NEPŘÍJEMNÉ,STEJNĚ JAKO PŘÍTELKYNI,KTERÁ SE VEDLE MĚ NEVYSPÍ TÉŽ,JELIKOŽ ŠKUBÁNÍ JE... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Nejedná se o život ohrožující onemocnění, ale o stav zhoršující kvalitu života. Příčiny jsou četné od... Celá odpověď
Předčasná a slabá menstruace
Dobry den, je mi 13 let a téměř rok menstruuji. Muj menstruační cyklus je pravidelný, zpravidla po 26 až 29 dnech. Ale před dvěma dny jsem menstruaci dostala a bylo to teprve po 13 dnech. Nevím jestli to mám za plnohodnotnou menstruaci pokládat, protože přes den to mám celkem slabé a v noci vůbec. Mám... Zobrazit více
MUDr. Petr Lidák
Dobrý den, nemusíš mít obavy, nejspíš jde o projev ovulace- prasknutí vajíčka,2-3 dny špinění uprostřed... Celá odpověď
Bolest pod levým prsem
Dobrý den, před týdnem jsem se v noci vzbudila kvůli křeči v žaludku, která pokračovala následující den, spíš to pak byla taková tupá bolest. Od následujícího dne to přestalo, ale začala mi tupá bolest pod levým prsem (2-3x za den, většinou v klidu), vystřeluje to do zad. trvá to už pár dní. Nejspíš... Zobrazit více
MUDr. Jiří Marek
Žádná bolest není bez příčiny. Ve vašem případě to může být ze svalového přetížení, ale bez přítomnosti... Celá odpověď
Pneumonie?
Dobrý den, syn, rok a 4 měsíce, má už od začátku února potíže s dýcháním, naustále kašle, začal i sípat, chroptět.. nezjistila jsem nějak souvislost, kdy se mu to zhoršuje, je to stejné i noci.. má udělaný rtg P+S, mohu poprosit o posouzení, co je vidět na snímku? děkuji Zobrazit více
Dobrý den., Zajděte prosím na rentgen, kde Vám snímek správně popíšou. Fotografie není přesná k posouzení. Celá odpověď
Porucha funkce Eustachovy tuby
Dobrý den, více než 15 let trpím poruchou funkce Eustachovy tuby. Ráno se na pravé straně nejprve neotevírá, pak se náhle nebo smrkáním otevře a už se nezavře(někdy ano). Měkké patro mám zajizvené po odebrání krčních mandlí v dětství. Nos se zejména v noci ucpává, alergie nezjištěna. Nosní přepážka... Zobrazit více
Dobrý den, dysfunkce Eustachovy trubice je většinou způsobena nedostatečnou průchodností nosu, je třeba... Celá odpověď
Těhotenský test
Dobrý den, mám dotaz ohledně teh.testu. Za jak dlouhou dobu se dá zjistit těhotenství? Styk byl 21.5 ráno a žena mi 29.5 v noci poslala test, že je těhotná. Potřebuji poradit, zda je to realne, nebo ne a nebo to na mě jenom zkouší. Podotýkám, živí se jako spolecnice. a tvrdí mi, že jsem otec. A já... Zobrazit více
MUDr. Dagmar Doležalová
Dobrý den, těhotenský test bývá pozitivní spíše až po 14 dnech po oplodnění. V kolikátém týdnu těhotenství... Celá odpověď
Bolest kolene
Dobrý den. Včera jsem byla na tréninku (florbal) a vše bylo potom v pohodě. V noci jsem se probudila bolestí kolene. Když s ním nějak hnu, tak mě to píchne na vnitřní straně spíše níž. Normálně se na to ale můžu postavit... Mám o víkendu zápas a ráda bych nastoupila.. Co to může být? Zobrazit více
Dobrý den, nejspíše se jedná o natažení postranního vazu. Doporučila bych vám nyní elastickou bandáž... Celá odpověď
Bušení srdce při užívání antibiotik
Dobrý den, jsem v polovině léčby (5. den) Cifloxinalem, který užívám kvůli zánětu močových cest, a již druhý den mi buší srdce tak, že mě to i v noci budí. Žádné potíže se srdcem jsem předtím neměla. Užívám také dlouhodobě Cipralex. Mám mít obavy, nebo jsou to jen banální vedlejší účinky, které po dobrání... Zobrazit více
Dobrý den paní Miluše. Bez vyšetření nemohu určit, zda se jedná jen o neškodné palpitace - např. občasné... Celá odpověď