Vyhledávání
Kousání nehtů
Dobrý den! Náš 5ti letý syn si asi před 4 měsíci začal okusovat nehty. Nejdříve si je kousal jen ve školce, když nemohl po obědě spát a "nudil" se na lehátku. Dnes už je okusuje i např. u Večerníčku, při jízdě autě. Nevíme, jak ho to odnaučit. Nejdříve měl zakázané jíst sladkosti, ale to nepomohlo.... Zobrazit více
Dobrý den, kousání nehtů se objevuje často jako výraz vnitřního napětí, případě i úzkosti. Přemlouvání,... Celá odpověď
Narušený spánek
Dobrý den, můj vnuk má 4 měsíce, pořádně nespal co se narodil. Po vyšetření na EEG zjistili, že má narušené spánkové centrum...Lumbální punkce prokázala vysoký LAKTÁT hodota 3, v moči se laktát neprokázal. Dostak vitamín B, žádné prášky se prý takto malým dětem nemůžou dávat. Jak to odnese je´ho psychyka... Zobrazit více
Dobrý den, nyní a zde se nedá určit, jak v budoucnu bude vypadat jeho psychický vývoj, ale pokud je nyní... Celá odpověď
OBSAHUJÍ LÉKY hcg?
DOBRÝ DEN,, JIŽ DRUHY MĚSÍC JSEM BRALA HORMONY PROVERU A ESTROFEM 1MG, DLE LEKAŘKY, JELIKOŽ JSEM MELA PORUCHU TVOŘENÍ SLIZNICE V DĚLOZE PO ZÁKROKU,,. JE MI 30LET,, MAM TO DOSTAT NYNÍ DO VÍKENDU,,TEST MI VYŠEL ZVLÁŠTNĚ, JAKOBY NEGATIVNÍ,ALE PŘI BLIŽŠÍM ZKOUMÁNÍ A DOBRÉM ZRAKU NEPATRNE,,ALE NEPATRNE PROSAKUJE... Zobrazit více
Dobrý den, užívané hormony obvykle vzestup HCG nezpůsobují. Doporučuji zopakovat těhotenský test a/nebo... Celá odpověď
Zanet predkozky
Dobry den, moc vas prosim o radu. Asi pred 3 dny mi zacala cervenat predkozka, myslel jsem ze to nic neni tak sem niak nereagoval ale dnes mam predkozku oteklou velice me svedi a pali a s penisu mi viteka nazloutla tekutina. Nevim si rady, prosim o radu. Zobrazit více
Dobrý den, urychleně vyhledejte lékaře, zřejmě máte akutní zánět předkožky (bakteriální nebo plísňový)... Celá odpověď
Helikobakter
Dobrý deň, Pred rokom mi zistili helikobaktera. Liečili ma antibiotikami(týždeň) +helicit(do teraz). Bola som na krvnom vyšetrení a zistili mi že mám ešte stále helikobaktera a to 214,88. Ako je to možné a ako sa ho zbavím? Môže to mať vplyv aj na anemiu? Ovplyvňuje to aj možnosť pribratia? ďakujem za... Zobrazit více
Dobrý den, je možné, že podaná antibiotika nedokázala Vašeho Helikobaktera zlikvidovat nebo že došlo... Celá odpověď
Fyzická práce a sport po hysterektomii
Dobrý den, paní doktrorko, jsem 3 měsíce po hysterektomii LAHV + následně po krvácení do břicha operaci řezem. Jizvu (podélnou) mám ještě citlivou a sem tam mě píchne v břichu, když se zasměju nebo kýchnu. Jinak se cítím již 2 měsíce výborně. Je mi 46 let a jsem zvyklá jezdit o víkendu na horském... Zobrazit více
Dobrý den, po 3 měsících je rána zahojena, zvláště pokud nemáte potíže a lehčí práce a zátěž zvládáte.... Celá odpověď
Dětská spála
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mi hrozí nějaké riziko, jsem ve 23 týdnu těhotenství a u dcery ve školce je spála. Dcerka má druhý den vysokou teplotu až 39°C, zvracela, bolela jí hlava a nemá chuť k jídlu. Vyrážku nemá, zítra s ní jdu k lékaři. Bojím se abych se nenakazila a kdyby, co by to... Zobrazit více
Dobrý den, riziko, že vaše dcera onemocnění spálovým bacilem, streptokokem, tu samozřejmě existuje.... Celá odpověď
Uzliny
dobry den,psala jsem vam asi pred14.dny ohledne uzlin na krku.byla jsem poslala na krevni vysetreni jako krevni obryz,a vse co souvisi z uzlinama jestl se nejedna o neco horsiho.taky jsem byla aj na ultrazvuku to mam taky v poradku.ale chtela jsem se zeptat co se da poznat vse z krevniho obrazu?a nedavno... Zobrazit více
Dobrý den, jste sledována u lékařů - jste v nejlepších rukou. Pokuste se jim důvěřovat a chodte na pravidelné... Celá odpověď
Předpis na antikoncepci
Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat nezávazně, jestli potřebuji na předpis na antikoncepci souhlas zákonného zástupce...Předem děkuji Zobrazit více
Dobrý den, pokud vím, nepotřebujete, ale jste-li nezletilá, lékař bude nejspíš požadovat, aby o tom zákonný... Celá odpověď
Konečník
Dobrý den,mám už po několikáté v oblasti konečníku během 6 let,takový váček,který má podobnou charakteristiku jako akné,nejprve malý váček,který se během dvou dnů zvětší a pak praskne,je to velmi bolestivé a nepříjemné,po prasknutí cítím úlevu.Jenže se to opakuje čím dál častěji,během dvou měsíců potřetí.A... Zobrazit více
Dobrý den, může se jednat například o nežit ("velký aknozní vřídek") nebo o absces, jiné možnosti jsou... Celá odpověď