brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Bolest a oteklý ukazováček na L noze
Dobrý den. Asi před třemi týdny mi spadl na ukazováček L nohy malý vázaný notýsek. Ukazováček bolel 1-2 dny, pak bolest přestala. Po dvou týdnech začal v noci bolet a ráno otekl. Ukazováček má normální barvu, je oteklý, nelze na něj došlápnout, bolest v místě dopadu notýsku. Poradíte mi s léčbou? Děkuji... Zobrazit více
MUDr. Tomáš Šebek
Dobrý den. Než se vybere správná léčba, je nejprve nutné rozhodnout vlastní diagnózu. Může jít jen o... Celá odpověď
Špatně od žaludku
dobry den mam takovy dotas už 3 den mi je od žaludku špatně jednou jsem zvracela opul noci ale uz ne jemi porat od žaludku tak divně neda se posat jak přesne a jsem stoho takova malatna jakoby name neco lezlo ani moc chut k jidlu nemam nevite čim to muýe byt děkuji za odpovět Zobrazit více
Milá Pavlo, určitě vyhledejte praktického lékaře. Bez základního vyšetření by jakákoliv teoretická rada... Celá odpověď
Zaldiar
Dobrý den,prosím o informaci zdali u léku Zaldiar/který užívám při velkých bolestech páteře a kloubu muže mít tyto vedlejší učinky.Mám v noci nesnesitelné noční sny a vubec nomohu spát!Moc Vám děkuji za odpověd a případně jakým lékem ho nahradit. Zobrazit více
Dobrý den, tento lék opravdu, sice méně často, ale může vést k halucinacím a nočním můrám. Doporučuji... Celá odpověď
Svedeni konecniku
Dobry den, jiz delsi dobu me trapi svedeni konecniku nejvice v noci, probudi me to ze spanku a mam potrebu se skrabat az do krve, kdy se mi castecne ulevi. Jiz si nevim rady. Muzete mi poradit nejakou mast ktera by toho zbavila. Moc vam dekuji. Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Příčin může být více ( střevní paraziti, plíseň, ekzém..), ve vašem případě podle fotografie asi nejspíše... Celá odpověď
Nevolnost, nazelenalá moč
Dobrý den, již asi týden se v noci budím s tím, že je mi nevolno od žaludku, někdy mě žaludek bolí a je mi teplo, také jsem si všimla, že už delší dobu mám nazelenalou moč, nic se nemění ať už jím jakkoli často, pravidelně, v jakémkoli množství. Chtěla bych se zeptat, co by to mohlo být, co s tím dělat... Zobrazit více
Dobrý den, popisované potíže jsou velmi všeobecné a nejsou moc podrobné, nelze tedy pouze na základě... Celá odpověď
Svedění konečníku
Dobrý den, mám problém již tak měsíc, svědí mě konečník až bolí, že v noci nemohu spát, někdy mám při stolici na paíru trochu krve a take jsem zjistila, že mám ukončníku jakoby malý výrustek (jakoby malý červík), jsou to hemeroidy? Dá se to nějak lečít, čípky nebo masti? Děkuji Zobrazit více
MUDr. Tomáš Šebek
Dobrý den, Moniko. S největší pravděpodobností se opravdu bude jednat o hemoroidy. Může však jít i o... Celá odpověď
Nateklé nohy
Dobrý den jsem ve 33t těhotenství mám tetanii. Otekla mi levá noha vím že to v těhotenství bývá normální, ale v noci dostávám příšerné křeče, mám mravenčení v té noze a na pohmat je strašně bolestivá. Myslíte že to jen tím těhotenstvím a tím že jsem přibrala už 17kg nebo to může být něco jiného. Děkuji... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
17 kg je velký váhový přírůstek,ale pokud otekla jen jedna noha a je bolestivá, měl by vás zkontrolovat... Celá odpověď
Bílé "žmolky" na žaludu
Dobrý den, mám dotaz. Vždy během dne a během noci (někdy méně někdy více) se mi vytvoří jakési bílé žmolky na žaludu. Mohlo by jít o kvasinky? Stačí to pouze přeléčit Canestenem? Nemám další příznaky, možná jen občas mírné svědění. Děkuji moc Zobrazit více
Dobrý večer, nejedná se o nic vážného, namažte na večer penis klidně Canestenem a po ránu dobře omyjte... Celá odpověď
Problémy po stolici
Dobrý den, pár dnů mě trápí nepříjemné svědění po stolici. Mám sedavé povolání a také to není zrovna příjemné, lepší je pochopitelně chodit, v noci také nemám problém, když ležím. Stolice jako taková je bez bolesti, krev ve stolici také není. Poradíte mi co by na to bylo dobré? Je možné, že jsem se... Zobrazit více
Dobrý den, mohlo by se jednat o hemoroidy. Vyzkoušejte je zaléčit pokud obtíže nevymizí vyhledejte vašeho... Celá odpověď
Antibiotika a antikoncepce
Dobrý den, měla jsem zánět močového měchýře, byly mi předepsány antibiotika Ctrimaxazol AL forte na pět dní. Antikoncepci používám lindynette 20. Šestý den po dobrání antibiotik jsem měla nechránění pohlavní styk ale přerušovaně, je možné otěhotnění? Posldení antibiokum jsem brala v 10 v noci a antikoncepci... Zobrazit více
Dobrý den, riziko otěhotnění je malé, tyto antibiotika nesnižují účinek antikoncepčních pilulek. S pozdravem Celá odpověď