brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Deprese?
Dobrý den, prosím o radu. Manžel bral půl roku cipralex, na přelomu prosince a ledna vysadil. Jeho stav začal, že nespal, zhubl 10kg, nejedl, ztratil o všechno zájem. Pořád přemýšlel, co komu řekl, když se jednou opil na schůzi fotbalu a nepamatoval si to. Někdo na něco nadával a on si to vztahoval na... Zobrazit více
Dobrý den Evo. Je vidět, že Cipralex Vašemu manželovi dělá opravdu dobře a je na něm dobře kompenzovaný... Celá odpověď
Podezření na sekundární hypertenzi
Dobrý den, v posledních týdnech mám občas dny, kdy se v noci vzbudím po 2 hodinách spánku (přirovnala bych to k leknutí, přitom se mi nic nezdá), bolí mě pravá půlka šíje (hodně) až k bedrům (méně) a ramena a celé paže. Pak nějaké chvíli opět usnu a za další dvě hodiny se vzbudím opět se stejnými... Zobrazit více
Dobrý den Adélo. Nevím, jaká vyšetření Vám již Váš praktický lékař provedl, nicméně Vás budu muset odkázat... Celá odpověď
Bolesti bříška u kojence
Dobrý den, Mám 3 měsíčního chlapečka. Bohužel od 6.týdne nekojim, už jen tedy uměle mleko kendamil organic 1. Krmim co 3 - 3,5h. V noci nebudim. Samozřejmě po uměle stravě jsme trpěli na občasné bolesti bříška. Nyní se zlepšilo. Co mě více trápí je reflux. Už jako novorozenec po jídle chrcel, kašlal,... Zobrazit více
MUDr. Soňa Boušková Chief Medical Officer
Dobrý den, paní Martino, děkujeme Vám za napsání. Opravdu hodně dětí do 3-4 měsíce (uvádí se až kolem... Celá odpověď
Dobrý den paní Martino. Zvýšená antirefluxní poloha je správně, ale nemůžete čekat, že se to samo spraví,... Celá odpověď
Prepracovanost
Dobrý den pane doktore od 18 se starám o syna a mám k němu postoj, že mě má mít jakkoliv chce není rozmazlený je mu rok a sedm měsíců a když něco chce poprosi, když něco nemůže dostat většinou se nevzteka, ale lehne si kamkoli a trucuje chvilinku, ale kvůli němu nepíšu... Nerada bych zmíněný postoj měnila,... Zobrazit více
Milá Martino. Chápu,proč jste zmatená a rozechvělá a cítím s Vámi. Nezapomeňte,že to nejcennější... Celá odpověď
Bolest kloubu
rano mne zaclo bolet rameno po nekolika hodinach sem nemohl poradne zvednout ruku ,pak ten stav pretrvava dva dni,a ted semi na ruce objevili červenyi flaky na dotek bolestivy,a zrovna je vykend tak jak to mam rešit. Zobrazit více
MUDr. Dagmar Doležalová
Dobrý den, bolest kloubu se zarudnutím kůže může a nemusí spolu souviset. Na Váš dotaz bude odpovídat... Celá odpověď
MUDr. Milan Navrátil
Je nutné včasné vyšetření na ortopedii. Múže dojít k t.zv. capsulitidě, t.zv. zmezlé rameno, což vyžaduje... Celá odpověď
Hojení popáleniny
Dobry den,chci se zeptat mam popaleninu na ruce od horkeho lepidla pri 190 stupni ktere mi kaplo na ruku,ale chci se zeptat dnes doktor rekl,ze tam mam nekrozu.Moje otazka zni jak dlouho se to hoji?Priblizne? Dekuji Zobrazit více
Dobrý den, záleží na rozsahu popálené plochy, čím větší plocha, tím delší proces hojení, také na procesu... Celá odpověď
Hnědé skvrny na kůži.
Na levé ruce na zápěstí mám jedej kulatý hnědý flíček a ve výstřihu druhý.Oba jsou na povrchu drsnější,než okolní kůže a ten na ruce občas slabě svědí.Je to plíseň? Děkuji za odpověď. Zobrazit více
Dobrý den, rozhodně bych doporučoval konzultaci u kožního lékaře. Pravděpodobně se jedná o pigmentové... Celá odpověď
Infekce a kuři oko
Dobrý den. Chcem se zeptat, jestli je nebezpečné nebo nevhodné pri pohlavním styku praktizovat stimulaci vaginy prstama -rukou, pokud mám na prstu ruky kuří oko. Je možná nejaká nákaza vagíny od kuřího oka? Zobrazit více
Dobrý den, s jakoukoli infekcí bych se vyvarovala kontaktu se sliznicema, z pochvě je spousta bakterií,... Celá odpověď
Pupínky na prstech
Dobrý den, včera se mi na prstech pravé ruky (palec kloub, ukazováček pravá strana) a prostředníček levé ruky objevili malé pupínky. Nikdy jsem s tím neměl problémy. Po vymáčknutí z toho tekla vodička a pak krev. Prosím o radu. Zobrazit více
MUDr. Eva Dogoši
Pravděpodobně jde o dyshidrotický ekzém, častěji se vyskytuje u alergiků. Kožní lékař vám předepíše protizánětlivou... Celá odpověď
Pupínky na těle
Dobrý den, asi před 4 dny se mi objevily pupínky na pažích, břiše a zádech viz. foto. Nevíte co by to mohlo být? Mám OCD a častěji si myji ruce a k tomu mám popraskanou kúži na rukou kolem kloubů z mrazu. Předem děkuji za odpověď Zobrazit více
dobrý večer, musíte navštívit dermatolga , jinak stále promazávejte jakoukoliv mastí. S pozdravem Celá odpověď