brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Jak dlouho sunar
Dobrý den, dceři je 19 měsíců a poslední 4 měsíce,kdy už jí nekojím dostává 1x 150ml sunaru večer a 1x 150ml v noci. Zajímalo by mě, zda už jí ho mám omezovat, nebo pomalu přecházet do vodovějšího poměru a časem v noci podávat jen vodu když se vzbudí. Nevím totiž,zda tím zahání žízeň nebo hlad, nebo... Zobrazit více
Dobrý den, Jano! Noční sunar bych odboural ihned - ponejvíc s ohledem na zdraví chrupu, jak správně... Celá odpověď
Enuréza?
Dobrý den paní doktorko, mám 4 letá dcera nastoupila do školky s tím, že se nepočůrávala v poledním spaní vůbec a někdy občas v noci, kdy jsem ji po asi 3h spánku vysazovala na nočník, už se i začala sama budit a chodila se vyčůrat. Nevím, zda to s tím má co dočinění, ale pak dostala asi po 3měsících... Zobrazit více
Dobrý den, jak po infekcích, tak v kontextu např. s nástupem do školky se může pomočování znovu objevit.... Celá odpověď
Nespavost, točení hlavy, pocit na zvracení
Dobrý den, před měsícem jsem přišla o práci, poslední týden nemohu v noci spát. Zprvu jsem si myslela, že mám pouze posunutý režim, protože jsem ze začátku vstávala kolem poledne, ale včera v noci jsem nemohla usnout do pěti ráno, spala jsem do sedmi, jela jsem na pohovor a po pohovoru jsem šla opět... Zobrazit více
Dobrý den, může se jednat o deperesivní poruchu s úzkostnými stavy. Doporučuji proto návštěvu praktického... Celá odpověď
Spatne spani 15 mes. ditete
Dobry den, rada bych Vas pozadala o radu s mym 15-ti mesicnim synem. V noci spatne spi, ulozim ho ve 21h a kolem 23-24h se vzbudi, protoze ztratil dudlik, kdyz mu ho dam zas usne, tak to pak trva celou noc, kazdou cca 1h si uvedomi, ze mu vypadl dudlik. Pres den spi po obede 2h, Pred spanim v 19h ji... Zobrazit více
Dobrý den, jistě by to s věkem přešlo, ale zkusila bych mu dudlík sebrat, co se bude dít. Je ale nutné... Celá odpověď
Křeč v lýtku s následkem omdlení
Dobrý den, několikrát se mi stalo, že buď nad ránem nebo v noci, jsem dostala kreč do lýtka a následně jsem omdlela a třásla se. Když se mi toto stalo poprvé, šla jsem k lékaři a následně jsem šla na CT hlavy, EEG, avšak bez nějakého výsledku. Epilepsie byla vyloučena. Naposledy se mi tento stav stal... Zobrazit více
Dobrý den, křeče do končetin mohou být způsobeny zánětem, ale pravděpodobnější bude ve Vašem případě... Celá odpověď
Pískání v uších, skoro omdlívání
Dobrý den, je mi 19 let a mám jeden takový problém... Už se mi to stalo asi po 3. nebo po 4. V noci, když chodím spát, tak mě píská v uších, v hlavě, ale mám to už několik let a zvykl jsem si na to. Ale v poslední době se to o něco zhoršilo a to nejhorší je, že najednou uprostřed noci mi začne tak pískat... Zobrazit více
MUDr. Magdaléna Hlavačková
Dobrý den, tinitus,tedy hučení v uších bývá poměrně časté, spíše ve vyšších věkových kategoriích. jsou... Celá odpověď
Bolest zad a teplota
Dobry den, jiz dva tydny mam bolesti krcni patere, ktera pulzuje do temene hlavy, budi me v noci a na ktere nezabiraji bezna analgetika. K tomu mam teploty kazdy den, max. vetsinou v noci, kdy je bolest v hlave a zad nejprudsi je kolem 38,1. Po paralenu se bolest snizi, tudiz rano a cely den do vecera... Zobrazit více
MUDr. Jiří Marek
To by měl rozpoznat Váš lékař. Není jasné, zda potíže patří k infekční příčině, neurologické apod. Určitě... Celá odpověď
Poslechova arytmie
dobry den, mam před operaci a prakticka lékařka me poslala na holter z duvodu poslechove arytmie. Arytmii citim (vždy když dr rekla tak me ve stredu hrudniku projel tlak). Mela jsem za to ze je vse od stresu ci patere (deje se me neustale během dne a budi me to nekdy i v noci) ale výsledky z holtra jsou... Zobrazit více
Dobrý den, pokud nemáte potíže typu omdlévání, pocity na omdlévání, bolesti na hrudi nebo dušnost,... Celá odpověď
Kojeni a menstruace
Dobry den, mam 11ti měsíčního kojence,ktereho stále kojim. V jeho 9-10ti měsících mel syn obdobi kdy nechtel moc jist a bojkotoval hlavne kojeni.mezi kojenim byly i 6-8hodinove pauzy, v noci se nekojil. To mělo nejspíš za následek příchod prvni menstruace. Ale po tomto obdobi se syn ke kojeni opět vratil... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Pokud plně kojíte je normální že se menses nedostavuje. Příjemný den Celá odpověď
Stolice u ditete
Dobry den, 3 mesicni dcerka v prvnich mesicih( plne kojena) mela stolici po 8,10 dnech, pak zacala znovu pravidelne kazdy den 1 stolici a po tydnu zacala kakat po kazdem kojeni(minimalne 7-8 stolic denne, nejvice v noci). Stolice je do zelena, s kousky a troskou hlenu. Krev neni obsazena. Nachazim se... Zobrazit více
Dobrý den paní Terezo! Je pravda, že stolice u kojence a zejména její četnost je velice individuální... Celá odpověď