brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Křeč v lýtku s následkem omdlení
Dobrý den, několikrát se mi stalo, že buď nad ránem nebo v noci, jsem dostala kreč do lýtka a následně jsem omdlela a třásla se. Když se mi toto stalo poprvé, šla jsem k lékaři a následně jsem šla na CT hlavy, EEG, avšak bez nějakého výsledku. Epilepsie byla vyloučena. Naposledy se mi tento stav stal... Zobrazit více
Dobrý den, křeče do končetin mohou být způsobeny zánětem, ale pravděpodobnější bude ve Vašem případě... Celá odpověď
Pískání v uších, skoro omdlívání
Dobrý den, je mi 19 let a mám jeden takový problém... Už se mi to stalo asi po 3. nebo po 4. V noci, když chodím spát, tak mě píská v uších, v hlavě, ale mám to už několik let a zvykl jsem si na to. Ale v poslední době se to o něco zhoršilo a to nejhorší je, že najednou uprostřed noci mi začne tak pískat... Zobrazit více
MUDr. Magdaléna Hlavačková
Dobrý den, tinitus,tedy hučení v uších bývá poměrně časté, spíše ve vyšších věkových kategoriích. jsou... Celá odpověď
Bolest zad a teplota
Dobry den, jiz dva tydny mam bolesti krcni patere, ktera pulzuje do temene hlavy, budi me v noci a na ktere nezabiraji bezna analgetika. K tomu mam teploty kazdy den, max. vetsinou v noci, kdy je bolest v hlave a zad nejprudsi je kolem 38,1. Po paralenu se bolest snizi, tudiz rano a cely den do vecera... Zobrazit více
MUDr. Jiří Marek
To by měl rozpoznat Váš lékař. Není jasné, zda potíže patří k infekční příčině, neurologické apod. Určitě... Celá odpověď
Poslechova arytmie
dobry den, mam před operaci a prakticka lékařka me poslala na holter z duvodu poslechove arytmie. Arytmii citim (vždy když dr rekla tak me ve stredu hrudniku projel tlak). Mela jsem za to ze je vse od stresu ci patere (deje se me neustale během dne a budi me to nekdy i v noci) ale výsledky z holtra jsou... Zobrazit více
Dobrý den, pokud nemáte potíže typu omdlévání, pocity na omdlévání, bolesti na hrudi nebo dušnost,... Celá odpověď
Kojeni a menstruace
Dobry den, mam 11ti měsíčního kojence,ktereho stále kojim. V jeho 9-10ti měsících mel syn obdobi kdy nechtel moc jist a bojkotoval hlavne kojeni.mezi kojenim byly i 6-8hodinove pauzy, v noci se nekojil. To mělo nejspíš za následek příchod prvni menstruace. Ale po tomto obdobi se syn ke kojeni opět vratil... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Pokud plně kojíte je normální že se menses nedostavuje. Příjemný den Celá odpověď
Inkontinence a bolest bed.páteře
Dobrý den,nedávno mne v noci vzbudila bolest kyčle, vyděsilo mne to,bolest byla intenzivní a nemohla jsem na nohu stoupnout.Ukázalo se,že je to od bederní páteře.Byla jsem na ct,zde je nález. Eroze dolní krycí deskyL4,ostatní obr.v norm.SI artroza bilat.vakuový fenomén v disku L4/5cirkul.protruze disku... Zobrazit více
Problémy se svěrači u bolestí zad jsou důvodem k akutnímu neurologickému vyšetření. Tudíž se tam vydejte... Celá odpověď
Stolice u ditete
Dobry den, 3 mesicni dcerka v prvnich mesicih( plne kojena) mela stolici po 8,10 dnech, pak zacala znovu pravidelne kazdy den 1 stolici a po tydnu zacala kakat po kazdem kojeni(minimalne 7-8 stolic denne, nejvice v noci). Stolice je do zelena, s kousky a troskou hlenu. Krev neni obsazena. Nachazim se... Zobrazit více
Dobrý den paní Terezo! Je pravda, že stolice u kojence a zejména její četnost je velice individuální... Celá odpověď
Dlouhotrvající dráždivý kašel + astma
Dobrý den, je to asi dvě měsíce možná i déle co mě v kuse více či méně trápí kašel ( při námaze , v noci , někdy hodně i přes den). Nejprve jsem byla nachlazená rýma+ kašel, takže jsem si klasicky naordinovala léky dostupné z lékárny( stodal, mucosolvan, acc, flavamed. aj.) , plus se objednala na alergologii... Zobrazit více
Je nutno především vyloučit infekci, provést odběr krve na krevní obraz, CRP, případně protilátky proti... Celá odpověď
Bodavé bolesti v oblasti nártu
Dobrý den, mám dotaz týkající se mého dědy. Je mu 71 let, důchodce, ale velmi aktivní. Žádné zjištěné onemocnění nemá. Už skoro rok trpí na bolest nártů. Bolest (bodavého charakteru, též pociťováno jako tiky) se vyskytuje vždy v noci (nejčastěji prý kolem 2 ráno). Intenzita je vysoká, celé noci nemůže... Zobrazit více
Vážená paní Kateřino, omlouvám se za opoždění odpovědi, dotaz byl ke mě přesunut. Příčinou Vašeho dědy... Celá odpověď
Krvácení u HAC
Dobrý den chtěla bych se zeptat. Vždy jsme měla pravidelnou menstruaci středně silnou. Poslední menstruaci jsem dostala 4.7 a probíhala v pořadku jako vždy. V polovině měsice jsem měla bolesti břicha a trošku hnědy vytok ale usoudila jsem že je to ovulace. 24.7 jsem šla na prohlídku na gynekologii kde... Zobrazit více
Dobrý den, pokud jste nalepila antikoncepci v první den menstruace, můžou být změny charakteru a také... Celá odpověď