Akne

Dobry den. V červnu jsem vysadila antikoncepci a od te doby se mi zhorsila plet. Akne se mi zacalo zas delat na tvářích nikde jinde a na zádech obcas i na zadku. Antibioticka vodicka mi moc nepomohla ani zinerit co jsem si patlala na oblicej. Uz nevim co s tim a uz me to stve :(

Odpověď odborníka:

Milá Věro, zhoršené akné je důsledkem vysazení antikoncepce a musíte být trpělivá a vyčkat až se Vám upraví hormonální hladina. Může to trvat až 1 rok, Nyní by bylo vhodné navštívit dermatologa a podle Vašeho popisu by to zřejmě chtělo nasadit antibiotika celkově.

MUDr. Jitka Dobešová
MUDr. Jitka Dobešová

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Šternberk

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: