Bolest břicha a braní antikoncepce

Brala jsem pravidelne antikoncepci a pote ji vysadila asi na dva měsíce, jakmile jsem si ji znvoa koupila zacala jsem ji brat okamzite asi týden a půl po menstruaci, kdyz jsem si vzala prvni tabletku asi do 3 hodin me neskutecne zacalo bolet bricho predevsim v podbrisku ale ta bolest byla tak silena ze jsem mela pocit ze me boli bricho cele, je to 7 dni od toho co jsem si vzala tabletku a stale antikoncepci beru, porad me boli bricho samozdrejme mene, jsem nafouklá a mám výtok, chtěla bych se zeptat jestli ji mám vysadit nebo brát a čekat než to přejde, děkuji!

Odpověď odborníka:

Marcelo, vzhledem k charakteru Vašich potíží bych Vám doporučila navštívit Vašeho gynekologa, aby Vás vyšetřil a doporučil případnou změnu antikoncepce. Do té doby antikoncepci vysaďte. Přeji Vám pěkný večer.

MUDr. Markéta Pražáková, Ph.D.
MUDr. Markéta Pražáková, Ph.D.

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka, Kralupy nad Vltavou

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: