Bolesti hlavy

Dobrý den, asi před měsícem jsem začala brát léky Vasocardin na snížení tepu, nyní asi před týdnem mě začaly každodenní bolesti hlavy. Ráno když vstanu, tak je to dobré ale během dne mě pomalu začnou bolet spánky, až je například po 2 hodinách bolest nesnesitelná, prášky na bolest nezabírají, zabere jen spánek. Příjde mi, že to jde od očí ke spánkům a pak do čela. Nevím jestli to má s prášky nějakou souvislost nebo ne. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bolesti hlavy mohou mít s Vasocardinem souvislost, ale také nemusejí. V každém případě byste měla vyhledat svého lékaře a poradit se s ním, včetně kontroly tlaku a tepu.

MUDr. Magdalena Žáková
MUDr. Magdalena Žáková

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: