Divné pocity na zvracení apod.

Dobrý den, mám hned několik problému najednou.1.července mi skončila menstruace a beru HA od února. Když mi teď ale nedávno měsíčky skončily od té doby mi je nějak divně. Od včera 5.7.011 mi strašně třeští hlava a mám nějaké divné pocity na zvracení i včera se mi stalo, že mě nějak strašně kroutilo nejspíš ve střevech a potom jsem mela strašně zapáchající větry. Mám úplnou nechuť k jídlu a sem tam mě zabolí i vaječníky, divné taky bylo, že když mi skončila mens., tak jsem měla bolesti v podbřišku jak kdybych je teprv mela dostat a mam také problémy s páteří, mám skoliozu. Co myslíte, alespoň takhle na dálku, že by to mohlo být? Nemůžu být těhotná, když beru HA už tak celkem dlouho a navíc máme s partnerem přerušovaný sex, ne?Jednou jsme ho akorát přerušený neměli, ale bylo to zrovna v den, kdy jsem měla mens., tak děkuji předem za odpověď :)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, můžete být samozřejmě těhotná i přes užívání antikoncepce. Doporučoval bych proto vyčkat do příští menstruace a případně kontrolu u ošetřujícího gynekologa. Hezký den!

MUDr. Martin Kaláb
MUDr. Martin Kaláb

Specializace: Zubní lékařství
Pracoviště: Stomatologická klinika 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x