Gynekologické problémy

Dobrý den brala jsem asi 1 rok antibiotika,s malými přestávkami, na moč.cesty,od té doby,je to skoro 5let,mám problémy s pocitem suchosti,podráždění,pálení,odření.Někdy nemůžu ani přádně sedět,tak moc je to nepříjemné. Jsem z toho zoufalá,můj gynekolog mi poradil mazat,že je to spálené po antibiotikách.Mažu vším možným a pomuže to tak na dva dny,pak musím něčím jiným,když nemůžu už ani pořádně chodit jak to řeže s pocitem že učůrávám,mažu jenamazolem a idelynem,pomůže to zase na chvíli i když pořád mažu.Mám pocit že je tam nějaký zánět,ale doktor tvrdí že není.Moč.cesty jsou v pořádku.Prosím poradte co s tím. Děkuji a přeji hezký den.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, dlouhodobé svědění až pálení na vulvě může být způsobeno i jinou příčinou než je zánět, bylo by vhodné podstoupit vyšetření i kožním lékařem, případně vzít biopsii z postiženého místa... o všech dovyšetření byste se měla poradit se svým gynekologem.

MUDr. Jakub Vykouk
MUDr. Jakub Vykouk

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Soukromá gynekologická ambulance Buštěhrad

 
Líbí se vám odpověď?
-4 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: