Hemeroidy

Dobrý den,chtěl bych se zeptat... Měl jsem dva vnější hemeroidy a ty už byli odstraněny ambulantně + přášky a masti... Ale mám i vnitřní hemeroid ve stádiu asi 1-2, protože mi občas při stolici vyhřezne,ale sám od sebe se schová.. Tak by mě zajímalo,jak moc je ten vnitřní hemeroid vážný, protože podle mého doktora bych se tím ani moc trápit neměl a ani třeba čípky už nemám užívat... to jako zmizne sám nebo tam fakt nevadí?A ještě po ambulantním odstranění vnějších hemeroidů mám asi 8mm jizvu a při stolici z ní pořád krvácím,tak ajk dlouho bude trvat než se mi zajojí na stálo...? Předem děkuji za odpověd.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, vnitřní hemoroidy, nejsou nijak nebezpečné (pokud o nich víte a jsou sledovány lékařem), čípky užívejte, kdybyste měl větší krvácení nebo bolesti, ale říci vám, za jak dlouho se po operaci stav upraví, to neumím - záleží na mnoha okolnostech a také regeneraci vašeho těla. Můžete zkusit na zacelení jizvy sedací koupele z dubové kůry, koupíte ji v lékárně a připravíte si odvar. Chodte na kontroly k lékaři a dejte na rady lékaře. Kdyby se vnitřní hemoroidy zvětšovaly nebo vám nějak výrazně vadily, dají se také operačně odstranit - poradte se potom s ním. O hemoroidech si můžete načíst info zde, důležitá je hlavně strava... http://www.ulekare.cz/clanek/hemoroidy-1001?search=hemoroidy&from=0 nebo zde: http://www.ulekare.cz/clanek/zilni-problemy-se-vyskytuji-nejen-na-koncetinach-10317?search=hemoroidy&from=0 . Hezký den.

Poradna uLékaře.cz

Nečekejte a poraďte se ihned s naším lékařem!

Rychlá odpověď

již do 6 hodin

Za pár kaček

již od 29 Kč

A bez čekání

žádné čekárny a nemocnice

Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Hemeroidy | Od: Julie | 4.1.2011 15:22
Dobrý den pane Tome, chtěla bych se vás zeptat, mám také vnější hemeroidy a chtěla bych si je nechat odstanit, pokud možno ambulantně, může mi napsat kde a jakým způsobem Vám byly hemeroidy odstraněny? Díky moc!
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: