Kožní reakce na léčbu

Dobrý den, otec byl léčen na hepatitidu C. Po léčbě se dodnes potýká se silnou vyrážkou, která je léčena mastí. Po zahájení promazávání vyrážka do týdne zpravidla mizí. Bohužel mast používá již dlouho a dlouhodobé užívání se nedoporučuje. Vyrážky se prý, po léčbě jakou absolvoval, zřejmě nezbaví. Jaký je Váš názor, popřípadě návrh na naši situaci? (přiložena lékař.zpráva)

Odpověď odborníka:

dobrý večer, prosím věřte péči dermatologa, některé kožní nemoci se musí mazat dlouhodobě a to je i případ Vašeho tatínka, choďte pravidelně na kontroly a dermatolog se určitě postará o to , aby neměl žádné komplikace S podravem

MUDr. Silvie Rafčíková, MBA
MUDr. Silvie Rafčíková, MBA

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Centrum estetické medicíny

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: