Kožní vyrážka

Dobry den pani doktorko asi pred dvema tydny se mi na tele objevili puchyrka, ktere s prvopocatku nesvedili, avsak v posledni dobe svedit zacali. Myslim si, ze je to vedlejsi ucinek pouzivani suplementu Pharma Blend 6 HR. Mohla by to byt mensi alergicka reakce mozna na laktozu nevim. Proto se chci zepat jestli mohu stale uzivat tento pripravek za cenu vzniku techto puchyrku aniz bych se ohrozil na zdravi. (Zadne jine symptomy nemam). Predem dekuji Synek.

Odpověď odborníka:

Rozhodně potravinový doplněk vysaďte a počkejte, až vyrážka ustoupí. Pak ev. můžete zkusit užívání znovu, ale pokud by se kožní problémy opakovaly, další užívání nedoporučuji.

MUDr. Eva Dogoši
MUDr. Eva Dogoši

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Soukromá kožní ambulance

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: