Krvácení po sexu

Beru 2 měsíce antikoncepci Yosefinne a Dobírám 4. placebo prášek a čekám na menstruaci, předtím jsem nezačala brát placebo tablety kvůli dovolené. Po styku s přítelem krvácím a krev je narůžovělá. Nedávno mi gynekoložka řekla, že mám vřídek na čípku. Co to může být? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Bez vyšetření není možno odpovědět,může to být krvácení z povrchu čípku ale když je to 4 den placeba i počínající menses, což je pravděpodobnější. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Bércový ekzém vyžaduje komplexní léčbu
Články: Bércový ekzém vyžaduje komplexní léčbu
Jde totiž o chronický zánět...
Fibromyalgie (1. díl)
Články: Fibromyalgie (1. díl)
Fibromyalgie je stav...
Trpíte postižením jater? Jezte dýňová semínka!
Články: Trpíte postižením jater? Jezte dýňová semínka!
Během podzimu natrefíte na...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Fibromyalgie (3. díl)
Články: Fibromyalgie (3. díl)
Cvičení zlepšuje funkci...
Zdraví jater: každá sklenička se „podepíše“
Urologické vyšetření
Články: Urologické vyšetření
Urologie je lékařský obor...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: