Nečekaná menstruace

Dobrý den, mám takový problém. Užívám antikoncepci Lindynette 20. Minulý týden v úterý (28.6.16) mi skončila menstruace, klasicky jsem opět pokračovala v braní prášků. V pátek jsem omylem zapomněla, brala jsem tedy až v sobotu a problém spočívá v tom, že mi nějak menstruace opět přišla. Chvíli mám klid a pak se zase objeví. Zítra letíme na dovolenou k moři a nevím co s tím mám dělat. Normálně beru prášky a krvácím - chvíli je to zbarvené klasicky do červena, potom do hněda jako když odchází. Můžete mi prosím poradit?

Odpověď odborníka:

S největší pravděpodobností je krvácení způsobené poklesem hormonálních hladin při zapomenutém prášku,pokračujte v užívání. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: