Nečekané krvácení

Dobrý den, již skoro rok užívám antikoncepci Dienille a při 7 denní pauze došlo k vynechání menstruace. Znovu jsem nasadila další platičko a uprostřed užívání došlo ke krvácení. Můj dotaz zní co by t mohlo znamenat, zdá je to normální? Předem děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Krvácení se někdy během 7 denní pauzy objevit nemusí a nebo se může jednat jen o špinění. Stejně tak se během užívání antikoncepce špinění může občas objevit. Pokud je to jednorázové, není potřeba nic podnikat - nic se neděje. Pokud by se opakovalo, řešte se svým gynekologem.

MUDr. David Neubert
MUDr. David Neubert

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x