Nechuť k sexu po bití a hrubostech od přítele

Dobrý den,můj přítel mě kdysi bil a byl na mě hrubý v oblasti sexuální. Přestože už mě nenapadá,jen bývá někdy hrubý a necitlivý při sexu, od té doby nemám na sex ani pomyšlení. Když po mě něco chce, hnusí se mi a sex mě dokonce i bolí. Nejraději bych s ním nic neměla. Když se sexu bráním, nechápe proč a je na mne zlý, protože nedostane to co chce... Myslíte, že je to skutečně způsobené psychikou, tedy tím,že mi dříve ubližoval, že mám v sobě nějaký psychický blok? Dá se to nějak zlepšit anebo bych měla opustit partnera? Předem díky za odpověď:/ Je to můj první přítel a tak nevím, jestli by se to při styku s jiným zlepšilo nebo ne..

Odpověď odborníka:

Vážená a milá Aneto, nemohu Vám radit, co máte dělat. Mohu jen napsat obecná doporučení a na Vás je, co s tím uděláte. Váš blok v sexu může být důsledkem nedobrých zkušeností. Obrátíte-li se na jakéhokoliv partnerského poradce, dozvíte se, že pro budoucí vztah je rizikový muž, který je: a) agresivní a hrubý, b) závislý na nějakých látkách (alkohol, drogy) nebo na hrách (gambler); c) příliš žárlivý; d) maminčin miláček. Dá se předpokládat, že těchto vlastností se nezbaví a je na Vás, chcete-li s ním – i s těmito vlastnostmi – sdílet další život.

MUDr. Radkin Honzák, CSc.
MUDr. Radkin Honzák, CSc.

Specializace: Psychiatrie
Pracoviště: asistent Ústavu všeobecného lékařství 1. LF UK Praha, sekundární lékař PL Bohnice, ambulantní psychiatr IKEM, ambulantní psychiatr REMEDIS

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: