Nemožnost ejakulace při pohlavním styku

Dva dny po narození mě byla diagnostikována hypospadie. Do mých 26. let se to nijak neřešilo. Problém nastává při pohlavním styku kdy prakticky když sem uvnitř partnerky tak skoro nic necítím. Při masturbaci zas takový problém nemám. Podstoupil sem teď operaci ve ÚVN kde mě vyvedli novou močovou trubici na špičce žaludu. Bohužel se oběvila píštěl kterou se teď doktoři chystají uzavřít druhou operací. Problém je že můj žalud se sklání jakoby směrem dolů a tudíž v pochvě není stimulován po celé délce ale jenom po části? Přikládám foto při erekci. Jakoby byl špatně narostlej na penisu.V ÚVN mě řekli že se s tímto problémem už v mém věku nedá nic dělat. Chci se zeptat jestli opravdu neexistuje žádné chirurgické řešení a hlavně jestli to může za můj problém s ejakulací při pohlavním styku.

Odpověď odborníka:

Pane Lukáši, citlivost při styku je u muže především v předkožce- její sliznici. U Vás, žel operací má žalud jiný sklon- moč. trubice je u muže společná pro moč i ejakulát. Masturbací dráždíte oblast
předkožky. Vzhledem k operačním komplikacím v této citlivé oblasti může být pro muže- přechodně -psychický problém při styku, i se stykem -toto by se mělo v krátkém čase upravit. Samotný sklon žaludu- glans penis- není ničemu na škodu, partnerce to určitě nevadí - je otázka, když byla píštěl, jestli to při ejakulaci nebolí a podvědomě se tomu nebráníte ?

MUDr. Jiří Bastl
MUDr. Jiří Bastl

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Privátní ambulantní zařízení Gynosan, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: