Nevolnost

Dobrý den. Paní doktorko. Mám takový problém. Dnes jsem musela zůstat doma, už ve 2 ráno mi bylo špatně od žaludku... Ráno jsem vstala do školy a začala jsem se jakoby dávit, tak jsem si odběhla na záchod, ale nic jsem nevyzvracela.. Mohlo by to být také tím, že jsem si vzala ten večer 3 prášky Yadine antikoncepce najednou ? Zapoměla jsem si je totiž vzít. Nevím o ničem, že bych něco špatného snědla. Také jsem brala ty antibiotika, ale ty už tak týden neberu, může to s tím nějak souviset ? Děkuji Vám moc za odpověd . S pozdravem Kristýna

Odpověď odborníka:

Kristýnko- neposoudím s určitostí, co způsobilo Vaší ranní nevolnost..3 tabletky hormonů najednou není moc dobrá volba, ale už se stalo.. Zůstaňte doma v klidu, snažte se dostatečně pít /je dobré zařadit 1 láhev minerálky, jinak podle chuti/, jezte malé dávky lehce stravitelného jídla /jogurty, vařenou rýži, sušenky, banány../ Pokud se Váš stav nezlepší během dnem zajděte k lékařce.

MUDr. Barbora Heřmanská
MUDr. Barbora Heřmanská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: