Nevolnost po léku na depresi - lenuxin

Vážený pane doktore, dostala jsem před dvěma měsíci Lenuxin (na depresi). Lék mi určitě pomohl, ale bohužel mám čím dál tím větší potíže s nevolností - dříve to bylo cca pár hodin dopoledne, nyní je mi špatně téměř celý den a budí mne to i v noci. Existuje na to nějaká rada? Případně je nějaké jídlo, kterému bych se konkrétně měla vyvarovat, nebo naopak které mi "spraví žaludek"? Děkuji mnohokrát za odpověď. (nemohu bohužel zatím jít ke svému lékaři, jsem v zahraničí u dcery, vrátím se do Čech až za měsíc). Je mi strašně líto, že sice jsem psychicky v pohodě, ale je mi stále velice špatně...

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nevolnost je jedním z běžných nežádoucích účinků, doporučoval bych proto po konzultaci s ošetřujícím lékařem změnit medikaci. Jako lék první pomoci bych ale do Vašeho návratu doporučoval Rennie, nebo podobný volně dostupný přípravek. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěž o krém BELOBAZA®

Belobaza je krém pro každodenní péči, ochranu a regeneraci suché, citlivé a podrážděné pokožky.

 celý článek

x