Nevolnost po seretide 50/500

Dobrý den, beru Seretide diskus 50/500 2 krát za den. Asi po 3 týdnech jsem začala pociťovat lehkou žaludeční nevolnost, která se v dalších dnech zvyšovala. Moje lékařka nevěří, že by to mohlo být po Seretide, ale na mé naléhání mi dávku snížila na 1 denně. Hodně se mi ulevilo, ale ještě to není zcela vpořádku. Mohou být mé potíže spojeny s tímto lékem?Co jiného by mi mohla lékařka předepsat? Děkuji Vám za odpověď. H.P.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, ano, je to možné, že obtíže jsou způsobeny tímto lékem. Doporučuji tedy konzultaci s ošetřujícím lékařem ohledně změny medikace. Hezký den.

MUDr. Martin Kaláb
MUDr. Martin Kaláb

Specializace: Zubní lékařství
Pracoviště: Stomatologická klinika 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
S diagnózou schizofrenie život nekončí!
Články: S diagnózou schizofrenie život nekončí!
Schizofrenie je závažné...
Jak zatočit s rýmou: zkuste recepty našich babiček i nejnovější trendy
Slovníček pojmů
Články: Slovníček pojmů
Nevíte, co vám lékař ve...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: