Nevolnosti

Dobrý den, měla bych na vás dotaz, před 3 týdny sem měla tetanický zachvat, obcas mam slabe a nekdy vetší.. V tu dobu sem si nechala i zmenit HA z minissiston na jangee.. A od té doby trpím každodeníma nevolnostma, rano a vecer je to nejhorší. V noci mě to i občas vzbudí. Zkusila sem Ha vysadit uplne a trošku se to zlepšilo, tak sem se chtela zeptat jestli je to tou HA a nebo tim ze beru 2x denně magnesii, nebo jestli přičina muže být i v nečem jiném..moc děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Dobrý den, užívání antikoncepce není příčinou tetanického záchvatu. Příčiny bývají často psychického rázu a potíže vznikají také při minerálové nerovnováze. Příčiny nevolností mohou být i jiné.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Cysta na vaječníku Pokusím se stručně..už v březnu mě začal bolet podbřišek...
  • Mrsa Chtěla bych se zeptat, jestli je možné se zbavit infekce MRSA, když je v...
  • Svrbenie a inkubačná doba Od možného kontaktu žltačky ešte neprešlo 6...
  • Velká varlata Je mi 17 let, chci se zeptat, mám hodně velká varlata a můj penis...
  • Haluxy Mám dotaz na haluxy, trápí mě spoustu let, operaci odkládám a zatím ji...
  • Slinné žlázy? Před 14 dněmi, se mi objevila malá bulka pod jazykem. Po...
 
Naposledy čtené: