Nevolnosti

Dobrý den, před 3 týdny sem měla tetanický zachvat, nekdy mam slabsí a nekdy o neco větší, ale ne nikdy do omdlení a křeču. V tu dobu sem i změnila HA z minisiston na Jangee, beru i 2x denně magnesium....Od té doby trpím každodení nevolností, plynatostí a říháním, každej večer se hrozně nafouknu, nevolnost me i nekdy v noci vzbudí, odpoledne je to lepsí,ale rano a večer sou nevolnosti větší..Moje pani doktorka mě pokazde posle domu ze si vymejšlim, tak sem se chtěla obratit na vás, jestli by ste mi aspon trošku poradila.. Braní mi to v každodení praci, špatně snaším nemoci, obávám se hned toho nejhoršího... moc děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Vaše potíže by mohly souviset s užíváním magnezia, zkuste ho na pár dní vysadit, jestli se Vám uleví. Pokud ne, navštivte znovu lékařku, ať Vás podrobně vyšetří. Zdravím Vás.

MUDr. Lea Blahníková
MUDr. Lea Blahníková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Obvodní lékař, Vidnava

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: