Nevolnosti, třes, točení hlavy

Dobrý den, již delší dobu trpím náhlými a bezdůvodnými záchvaty nevolnosti, točení hlavy, silný třes. Jím zdravě, nekouřím, a nízký tlak už také nemám. Myslela jsem na nedostatek cukru v krvi, zároveň jsem za poslední dva měsíce přibrala 6 kilo i když jím stále stejné množství jídla, tučnější potraviny jsem omezila skoro úplně. Gravidní nejsem, už jsem si nechala dělat u lékaře 3 testy. Prosím poraďte mi, co by mohlo být zdrojem těchto potíží...

Odpověď odborníka:

Dobrý den, takové obtíže mohou být způsobeny poruchou regulace krevního tlaku nebo drážděním bloudivého nervu nebo poruchou některého z vnitřních orgánů nebo poruchou rovnovážného systému v uchu nebo mohou plynout z poruchy postavení páteře, zejména krční, anebo mohou být i psychické, bez organického podkladu. Doporučuji vyhledat Vašeho praktického lékaře nebo internistu, aby se vyloučila či ozřejmila organická příčina obtíží (a kdyby se organická příčina vyloučila, je vhodný pohovor s psychologem).

 
Líbí se vám odpověď?
+8 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
podobné potíže | Od: Martina | 1.6.2009 13:32
Ahoj Kristyno,pritel ma podobné problemy jak pises i ty,akorat u nej je to jeste v horsim provedeni,tak se mu toci hlava,ze nemuze vstat z postele a zvraci...byl i na pohotovosti u lekare a ten rekl,ze mu nic neni..nebo se mu asi nechtelo vysetrovat,kazdopadne je to hrozny pocit.Taky nevi co delat.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
 
Naposledy čtené: