Opakované infekce močových cest, bolest bederní páteře

Dobrý den, již od září trpím opakovanými infekcemi močových cest. Byla jsem několikrát léčena antibiotiky (Gyrablok, Alumentin znovu Gyrablok, Penicilin a Trimprim) obtíže se ale neustále vracejí. Trpím bolestmi v oblasti bederní páteře, v tříslech a v podbřišku hlavně na levé straně, ale občas se šíří i na pravou stranu. Poslední asi tři týdny mám zýšenou teplotu 37 - 37,5 a poslední týden se objevují otoky v obličeji. Nejdřív jen občas ale nyní asi poslední tři dny už jsou trvalé. Pitný režim dodržuji. Vypiju asi 2-2,5 litru denně. Piju urologický čaj, balenou neperlivou vodu, ovocné čaje. Opravdu nevím jak postupovat dál a proto Vás prosím o radu. Absolvovala jsem ultrazvukové vyštření, vylučovací urografii. Všechno bylo v pořádku. Ct malé pánve prokázalo pouze myom na děloze. Vyšetření na orotpedii vyloučilo že by bolesti souviseli s páteří. Děkuji za odpověďˇ.

Odpověď odborníka:

Vážená paní Ludmilo, přeji Vám hezký den! Podle stručného popisu, který jste poskytla, je krajně obtížné Vám radit. Vaše potíže jsou nejspíš komplexní a proto se neodvažuji Vám na dálku radit. Pokud nemáte důvěru v ošetřujícího lékaře, zkuste jiného.

 
Líbí se vám odpověď?
-8 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Zánět močových cest-bakter.infekce | Od: Miluše | 27.1.2011 17:47
Vážená paní Ludmilo. Mám stejný problém. Již třetím rokem se mi opakuje zánět močových cest. Vždy mám bolesti v levém podbříšku. V moči nejdříve bakterie E-coli,pak bílkoviny, drť. Léky mi vždy pomohly jen na chvíli. Nyní mám ten samý prblém již 3 měsíce.Nepomoml ani lék Ofloxin. Lékař mi nechal udělat pořádné vyšetření moči, a zde se zjistilo, že mám 2 bakterie, tj.Pseudomonas stutzeri, a Seratia marc. To je bakteriální infekce, která dle mě vše způsobuje. I jsem si nyní o tom dost přečetla na internetu. Když se to neléčí, má to neblahé vážné účinky na celé tělo.Nyní mi lékař předepsal na 10 dní lék CIPLOX 500, 2x denně.Je to lék na tyto bakterie, je to chemoterapeutikum, a obsahuje látku Ciprofloxacin, což by mělo zničit bakterie. Věřím, že už mi tento lék pomůže i na mé další problémy,jako je bolest kloubů, problémy s průdušky, velká únava..Zkuste si zadat do počítače do vyhledavače slovo Pseudomonas, a pak si vše přečtěte. Jsou zde velice zajímavé informace o bakteriích a infekcích močových cest. A ještě poznámka, že jsem dlouholetá diabetička. Přeji krásný den. Miluše
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: