Otékání nohou

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zdravétní problém mé tety (už odmítá jít k lékaři, nikdo jí zatím nepomohl). Hodně jí otékají nohy, má je lesklé a červené a někdy jí z nich vytéká (prostupuje) voda - kapky vody. Nikdo neví proč. Našli jí problém s lymfatickými uzlinami. Ještě musím dodat, že při výšce asi 170cm váží asi 120kg. Na žádnou operaci ji nevezmou, prý až zhubne. Ale ona už mnohokrát držela různé diety, měla upravené jídelníčky, nic nepomohlo. Nezavodňuje se třeba, když jí prostupují kapky vody přes oteklá lýtka. Čím to může být? Prosím o radu. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Ta váha je skutečně hrozná !!! a souvisí také s těmito obtížemi. V dolních končetinách dochází vlivem žliní a lymfatické nedostatečnosti k prosakování tekutiny cévní stěnou do podkoží a porušenou kůží až na povrch. Červené zbarvení je známkou neinfekčního zánětu v podkoží, který právě s tímto souvisí. Pokud má teta nemocné srdce či vysoký tlak, nutno léčit nejprve toto, ev. přidat nějaký lék na odvodnění - to musí určit její praktik či internista. Měla by dále nosit elastické bandáže nohou či elast. punčochy (denně, od rána až do večera). A samozřejmě méně jíst! Pokud se to nezlepší, hrozí bércový vřed. (Cévní vyšetření asi už měla)

 
Líbí se vám odpověď?
+7 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
rada | Od: Alena | 21.2.2010 11:35
vím,že většinu chorob způsobují patogeny,které se vyskytují v organismu,jako jsou bakterie,viry
atd.Jedineěný přípravek na jejich odstranění je MMS chloridoxid.Můžete se tak zbavit všech těchto potvůrek,v krátké době,pokud dodržíte přesně rady,které obdržíte s přípravkem.
Není to podvod,je to skutečný zázrak na všechny choroby.
Jděte na Google,napište:MMS-Miracle Mineral Supplement-,a dozvíte se víc.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: