Pálení při močení, bílý výtok z močové trubice

Nedávno jsem tu psal o svědění a pálení při močení a slabém bílém výtkou. Na vaše rady jsem zkusil urologicky čaj a bylinné kapky. Došlo k výraznému zlepšení jen výtok je silnější a ma barvu bílou až nazloutlou. Dokavad si nedojdou na malou tak o pálení takřka nevim. Při vylučování to ted páli jak kdy. Někdy vubec a někdy hodne. A po chvilku a pak zase v poradku. Jen ten silnější výtok me děsí. Při pálení mam pocit ze ohnisko je cca ve středu penisu ale pod varlaty me trubice na dotek take mírně bolí a páli. Můžete mi poradit? Pokud by se jednalo o pohlavní nemoc je možné ze partnerka nic nepocituje? Výtok je silný kdyz jakoby se snažím vymackat penis.

Odpověď odborníka:

Hezký den Lukáši, vzhledem k tomu, že popisujete pálení a řezání při močení, ne v klidu a také zlepšení potíží po urologickém čaji a kapkách, domnívám se, že se jedná o zánět dolních cest močových, zřejmě tzv. uretritidu.
Pokud by se jednalo o pohlavní chorobu, měl byste velmi pravděpodobně lokální nález na penisu a pálení, bolest během celého dne, ne jen při močení. Ale i přes to byste nyní měl při sexu s partnerkou používat kondom.
Vřele Vám doporučuji vyhledat Vašeho praktického lékaře k vyšetření moči, bude hned jasno, zda máte skutečně tento zánět a bude vhodná adekvátní léčba, abyste se zbavil výtoku a ostatních potíží. S pozdravem, K. Jiříčková.

MUDr. Kristýna Jiříčková
MUDr. Kristýna Jiříčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Monse spol, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: