Potíže s antikoncepcí

  • Dotaz od: Michaela Malíková
  • Publikováno: 8.1.2010
  • uLékaře.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se mi může po užívání antikoncepce zhoršit pleť, když mi všichni říkají, že antikoncepce je na pleť dobrá.Možná bude dobré jí vyměnit, ale co když to nepomůže?I se samotnou menstruací mám problémy=silná bolest břich a krvácení..Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

I při užívání antikoncepce mohou problémy s pletí nastat. V tomto případě bych doporučovala změnu za přípravek, který má i antiandrogenní účinky ( pokud ho ještě nemáte), někdy pomůže i dlouhodobé užívání jednofázové antikoncepce bez přestávky ( bez krvácení). Poraďte se o tom se svým gynekologem. Jinak samozřejmě je vhodná návštěva kožního lékaře.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Urologické vyšetření
Články: Urologické vyšetření
Urologie je lékařský obor...
U Bechtěrevovy nemoci na spánku záleží
Články: U Bechtěrevovy nemoci na spánku záleží
Každý člověk stráví...
Jak účinně zabránit vypadávání vlasů
Články: Jak účinně zabránit vypadávání vlasů
Bujná kštice, to je sen...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Bolest jako varovný signál: dokážete ji poslechnout?
Články: Bolest jako varovný signál: dokážete ji poslechnout?
Bolest je často chápána...
Nedonošený novorozenec
Články: Nedonošený novorozenec
Nedonošený novorozenec je...
Vyšetření krevního tlaku
Články: Vyšetření krevního tlaku
Měření krevního tlaku je...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: