Potřebuji snížit zájem o sex!!!

Dobrý den,mám velký problém s nedostatkem sexu s mojí o 7 let starší manželkou.Jsme spolu 13 let.Přitom si nepřipadám jako nějaký erotoman,když by mi to stačilo někdy i 1x za týden (max.3x/ideál 2x)?!Z počátku bylo vše OK,ale od narození syna,kterému letos bude 11 let to šlo se sexem z kopce.Já už jsem tak daleko,že se stále nechci něčeho doprošovat jak nějaký puberťák,takže když si vyloženě přímo neřeknu,nemusí se dít nic celé týdny a manželce to nechybí (případný milenec ze strany manželky,který by vše způsoboval,je vyloučen).Já jsem pak samozřejmě podrážděný a přiznám se,že ve vyhrocených situacích,které jsou čím dál častější,reaguji velmi neadekvátně a často dojde i na vulgární výrazy.Pak mě to samozřejmě mrzí,protože takový být nechci.Takových situací vždy manželka využije k tomu,že mě sejme slovy typu :"Nediv se,že se mi do toho nechce,když se takhle chováš,Ty jeden hulváte!" Ona si prostě neuvědomuje,že se to ve mě mele a jsem takový kvůli tomu,že se k ničemu nemá.Už jsem jí to i otevřeně řekl,ale nic nepomáhá.Do toho ty reklamy v TV na zvýšení erekce a nejradši bych vždycky prohodil televizi oknem! Prosím Vás,nenašel by se nějaký lék právě na snížení chutě na sex.Rady doktora Plzáka s milenkami jsem okamžitě zavrhl,protože nepochybuji o tom,že ve finále to s každou ženskou dopadne stejně.Chci to tedy nějak důstojně "dožít" s tou, kterou jsem si vzal a nevstupovat do stejné řeky několikrát,jako někteří jiní "borci".To raději budu dlabat léky.Moc Vás prosím o pomoc!Předem děkuji za odpověď!

Odpověď odborníka:

Nejlepší by bylo popsat Váš problém manželce stejně tak, jako jste ho popsal mně. Další přijatelnou možností je masturbace ev. některá sedativa. Ve Vašem případě nejsou léky na snížení sexuální apetence indikovány. Tzv. chemická kastrace bývá indikována u sexuálních deviantů.

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
-6 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Lék na snížení sexuálního libida | Od: Kamil | 25.11.2013 09:47
Mám stejný problém, s přítelkyní jsem již osm let a na sex již nemá chuť jako dříve.Hádáme se kvůli tomu, hledám tedy lék na snížení mého sex.libida.Já se toho raději vzdám, hlavně ať je klid.Existuje nějaký takový lék?
reagovat
re:Lék na snížení sexuálního libida | Od: Lucie | 11.10.2016 12:31
Dobrý ven. V celku me zarazí ze tu
jsou většinou jen muži kdo ma tento
problém. Vždyť i ženy jsou na pokraji
sil kdyz musejí přemlouvat muže k
sexu. Uplne nejhorší je kdyz si mysli
muži ze nám to stačí 3x týdne:(
reagovat
re:Lék na snížení sexuálního libida | Od: Administrátor | 25.11.2013 16:24
Dobrý den,

také chcete položit dotaz lékaři? V tom případě je třeba jej položit do naší poradny na stránkách http://www.ulekare.cz/poradna-rozcestnik Na diskuzní příspěvky lékař neodpovídá.
Děkujeme
Administrátor
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: