Premenstruační syndrom

Dobry den, chtela bych se zeptat na PMDD. Pred rokem a pul jsem vysadila hormonalni antikoncepci, kterou jsem uzivala od 16 let (takze temer 10 let). Od vysazeni kazdy mesic tesne pred zacatkem periody sleduji hodne velke vykyvy nalady a doslova vztek. Jsem schopna ze zlosti rozbit nadobi, rozchazet se s partnerem a nekolik mesicu mam takove zachvaty, ze bych si i ublizila. Pritom cely dalsi mesic jsem v pohode. I kdyz neuzivam nic, periodu mam skoro na den pravidelne kazdy mesic a pokazde bezpecne poznam, ze se blizi. Chtela bych se ujistit, jestli to mam zacit resit se svym gynekologem, nebo oslovit jiny typ odbornika. Dekuji

Odpověď odborníka:

Pokud jsou příznaky takto vystupňované jak popisujete konsultoval bych na vašem místě nejenom gynekologa ale i psychiatra Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x