Problém při oddálení menstruace pomocí antikoncepce

Dobrý den, beru pravidelně antikoncepci.. dobrala jsem první plato, ale jelikož jsme chtěli jet na dovolenou, tak jsem hned na to nasadila druhé aby jsme mi menstruace oddálila. Jenže asi po 10pilulkach jsem začla krvácet a už je to tak 10dni co krvácení trvá i přesto že prášky beru pořád a denně ve stejnou dobu. Jsem z toho celkem zoufalá protože mít menstruaci nějaký 10den už není nic příjemné. Děkuji za odpověď na můj dotaz :-)

Odpověď odborníka:

Nevím jakou antikoncepci berete při kontinuálním užívání se slabé krvácení může vyskytnout pokud je silnější vylo by vhodné vyšetření včetně ultrazvuku a nasazení léčby. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: