Problém se "špiněním"

Dobrý den, minulý měsíc jsem normálně brala prášky a menstruaci jsem dostala přesně. Tento měsíc jsem začala brát prášky a po týdnu jsem začala špinit. Chtěla bych vědět co by o mohlo být. Sexuálním životem již žiji.

Odpověď odborníka:

Může jít o projevy hormonální nerovnováhy, což někdy hormonální antikoncepce vyvolává. Pokud by se to opakovalo i v následujících měsících, pak by bylo na místě antikoncepci změnit nebo vysadit úplně.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Heberdenovy uzly Prosím Vás, jak vznikají Heberdenovy uzly? V naší rodině tím...
  • Hnědý až krvavý výtok Již čtvrtý den mě trápí hnědý nyní již více krvavý...
  • Steatóza pankreatu Pane doktore, Mel bych na Vas zdvorily dotaz, který se...
  • Špinění Ráda bych se zeptala na dotaz ohledně asi čtyři dny trvajícího slabého...
  • Velikost prostaty Jaký je obvyklý nález příčného rozměru prostaty při...
  • Srůsty Již dva měsíce mám bolesti v pravé části pánve, v podbřišku, okolo stydké...
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x