Problém v sexu

prosím poradte mi,mám psychycké problémy a beru citolopram který mi opravdu moc pomohl ,ale mám zase problém co se týče sexu a myslím že to mám s psychykou něco společného.Přestala jsem mít upně chut na sex.Když už se nechám přemluvit,chvilku mi je to příjemné,ale po chvilce už mě to nebaví .Co se týče orgasmu ,toho vůvec nedosáhnu a mého muže i mě to moc trápí.Poradte prosím co s tím.Je nějaký lék nebo bylinky které mi chut na sex vrátí?děkuji Marie

Odpověď odborníka:

Dobrý den, ano, existují antidepresiva, která nevedou k sexuální dysfunkci. Změnu léčby ale musíte konzultovat s vaším ošetřujícím lékařem, který vám současnou léčbu nasadil. Rozhodně nevysazujte citalopram sama o své vůli najednou.

MUDr. Miroslava Frčková
MUDr. Miroslava Frčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: