Problémy s c páteří a rukama

Jsem po operaci C páteře říjen 2007, minidisku + štěp C6-C7. Před operací kromě C páteře jsem měla a mám neobratnost ruky + bolesti ramen. Absolvovala jsem balneoterapii bez zlepšujících příznaků. UZ obou ramen mám oboustranou kolekci tekutiny v pochvách dlouhé hlavy bicepsu. Bolesti se zhoršuji a chtěla jsem se zeptat jestli mají bolesti ramen souvislost s krční páteří, protože mám iritaci C6 a C7... Bylo mi doporučeno od neurochirurga intenzivní fizioterapie, ale blest se více zhoršuje. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bolesti ramen a stsav C páteře spolu do jisté míry souvisí určitě a neurochirurg má pravdu, že je potřebné cvičení. Bolesti jsou však velmi pravděpodobně podmíněny i přítomnou tekutinou v oblasti bicepsů (původ tekutiny - zánět šlach? zánět/artroza ramenních kloubů? vznik v souvislosti s operací?? atd.). Poraďte se s ortopedem, co by se s tím dalo dělat.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x