Špatně nadávkovaný lék

DOBRÝ DEN.MŮŽE ŠPATNĚ NADÁVKOVANÝ EUTHYROX 100MG.-NEBO NĚJAKÁ JEHO SLOŽKA SPŮSOBOVAT PÁLENÍ,KOUSÁNÍ TĚLA STRES,NERVOZITU KOUSÁNÍ V HLAVĚ,HL.TO PÁLENÍ KŮŽE,KOUSÁNÍ.DÍKY .

Odpověď odborníka:

Dobrý den, každý může na léky reagovat jinak. Sice jsem se s takovým nežádoucím účinkem ještě nesetkala, ale možné je skoro všechno. Každopádně, pokud se na kůži objevily spolu s těmito obtížemi jakékoliv vyrážky, bylo by vhodné vyhledat kožního lékaře. Stejně tak by bylo vhodné udělat kontrolní krevní testy, event. i s kontrolou jaterních testů a ledvin. Mějte se hezky.

MUDr. Viktória Ďurovcová Ph.D.
MUDr. Viktória Ďurovcová Ph.D.

Specializace: Endokrinologie
Pracoviště: Soukromá endokrinologická ambulance, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: