Tepání nad uchem

Dobrý den, od včera beru antibiotika Fromilid uno 500 mg...dostala jsem je po operaci nosu ORL...dnes od rána mi jakoby tepe nebo tiká nad levým uchem a už i trochu nad levým okem cítím tik... může to být nežádoucí účinek k těm antibiotikům nebo je to spíše ze stresu ještě z operace? Nevím jestli mám antibiotika vysadit nebo co mám dělat....ve čtvrtek jdu na kontrolu...jde mi o to, abych nedobrala antibiotika a nezbavovala se tiku ještě dlouhou dobu. Předem děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, určitě to z antibiotik není, doberte je a s potížemi se svěřte na kontrole, věřím, že je to jen přechodná reakce těla. Hezký den.

MUDr. Jana Leskovská
MUDr. Jana Leskovská

Specializace: Radiodiagnostika
Pracoviště: Rentgenoložka

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Díky pravidelnému dárcovství krve zjistili panu Jaroslavovi rakovinu včas
Ječné zrno
Články: Ječné zrno
Ječné zrno, hordeolum, je...
Znáte nejčastější příčiny špatného trávení?
Články: Znáte nejčastější příčiny špatného trávení?
Trávicí obtíže postihnou...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Vysoký krevní tlak: hledejte viníka, léčba je pak snazší
Homeopatie na křečové žíly a hemeroidy
Články: Homeopatie na křečové žíly a hemeroidy
Pocity těžkých nohou...
Trombóza a embolie
Články: Trombóza a embolie
Hluboká žilní trombóza a...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: