Trávicí obtíže

Dobrý den! Mám střevní obtíže-nafoukne se mi břicho, až mi začne hnisat pupek, nemůžu se ho občas ani dotknout, trpím plynatostí, za 2dny mě to přejde, pak mám pár dní klid a potom znovu. Nevím, co mám dělat. Před 8 měsíci jsem měla žlučníkový záchvat, doktor mi napsal nějaké prášky, které na nějaký čas zabraly,vyšetřil mě ultrazvukem-nic mi není, proto k němu nechci jít. Rok beru antikoncepci a 4 měsíce vakcínu (kapu si ji pod jazyk) nemůže to mít souvislost? Začala jsem cvičit a držet dietu, jestli to nemám z jídla nebo od páteře, nic nezabírá, zhubla jsem 4 kg a je to stejné, začala mi být větší zima-ostatní chodí v tričku a já va 2 svetrech, abych se zahřála. Přítele už taky obtěžuje mé řeči, že mě zase bolí břicho a podrážděna nálada. Fakt nevím, co mám dělat

Odpověď odborníka:

Měl by vás podrobně vyšetřit gastroenterolog, příčin může být více, např. alergie na lepek - celiakie, nebo nespecifické střevní záněty, apod. S antikoncepcí ani vakcínami se domnívám že to nesouvisí.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: