Vaginální mikoza

Dobrý den. Čtyři dny před menstruací jsem měla svědění a výtok. Na začátku menstruace jsem dostala prášky "POLYGYNAX cps vag 6" dva dny po dobrání těchto prášků (už bez menstruace) jsem začala brát "GYNO-PEVARYL 150" ve stejný den jsem si vzala 1.antikoncepční prášek "JEANINE" a druhý den jsem začala slabě krvácet. Co s tím mám dělat? Děkuji za rychlou odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokračujte v užívání antikoncepce. Takové krvácení se objevuje často, pokud uživatelka antikoncepce nepřekročila 3 cykly užívání.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Zánět spojivek
Články: Zánět spojivek
Konjunktivitida, zánět...
Jak zabránit dehydrataci při průjmu
Články: Jak zabránit dehydrataci při průjmu
S průjmem se zaručeně...
Pomoci vstřebávat železo mohou i homeopatika
Články: Pomoci vstřebávat železo mohou i homeopatika
Každý desátý Čech má v těle...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Pásový opar
Články: Pásový opar
Pásový opar, herpes zoster...
Podezření na střevní zánět znamená podstoupit důkladné vyšetření
Křečové žíly v těhotenství je třeba více sledovat
Články: Křečové žíly v těhotenství je třeba více sledovat
V těhotenství přispívá ke...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Co obnáší kolonoskopické vyšetření a jak se na něj připravit?
Zánět dutin
Články: Zánět dutin
Zánět dutin, sinusitida, je...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: