Vykašlávání hlenů po ránu, tupá bolest na hrudi, dušení, těžké polykání, těžké dýchání, pálení žáhy, pocity na zvracení,

Dobrý den, už asi 3 roky vykašlávám hleny po ránu (je to hodně nepříjemný a někdy se tam během dne udělají znovu, ale v menší míře), těžce se mi dýchá a mám každý den pálení žáhy, zimnici, často studené nohy a ruce bez vnějších vlivů a pocit na zvracení. Nejednou jsem se i bezdůvodně pozvracela. Taky se občas dusím z toho pocitu na zvracení, musím na čerstvý vzduch a přejde to až cca za 10 minut. Je to divný. Nedokážu chodit do kopce nebo běhat dostatečně dlouho. Motá se mi z toho hlava a chce se mi zvracet. Každý mi tvrdí, jak je to normální, a přitom třeba žádný z těch problémů nemá. Dokonce i moje vlastní obvoďačka mi sdělila, že mám nějak slabý dech, ale odmítla cokoliv řešit. Na žádným vyšetření plic, srdce apod. jsem nikdy nebyla, jelikož jsem prý zcela zdravá. Ale z vlastní zkušenosti mám jiný názor. Nevíte, o co by se mohlo jednat - nějaká nemoc, alergie...? Děkuji za případnou odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, může se jednat např.o astma a gastroezofageální reflux. Vyšetření důvodů vašich potíží považuji za nutné.

MUDr. Miroslava Frčková
MUDr. Miroslava Frčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
+21 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Mam stejny problem | Od: David | 11.11.2014 08:06
Mám naprosto stejny problém, dřív jsem uběhl velmi dlouhe vzdálenosti, ted dobehnu sotva autobus, po ranu mam totozne potize, mam to několik let, je mi naprosto jasne ze je něco hodne v neporadku, ale nikdo mi neumi pomoct.

Navíc poslední dobou i po malem množství alkoholu rano vyplivnu extremni množství hlenu, a dokud to nevyplivnu neudela se mi lepe.
reagovat
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: