Vykašlávání hlenu s krví

Dobrý den. Ležím doma skoro dva týdny s kašlem a rýmou, poprvé mi paní doktorka předepsala antibiotika augmentin, pleumolysin, protazin a ještě nějaké kapky do nosu. Pak sem šel na kontrolu a paní doktorka na zástupu mi předepsala augmentin, pleumolysin, prospan a místo protazinu spiropent. Dnes sem posmrkoval a nějak mi nešlo se vysmrkat tak sem to vykašlal a i s krví. Poté co mi paní doktorka předepsala ten spiropent (na roztažení dýchacích cest, nebo čeho) tak se cítím celkově malátný. Je nutné navštěvovat opět paní "příjemnou" doktorku? Taky se chci zeptat jestli to nemůže být skrz marihuanu...celé ty dny doma, to se člověk strašně nudí.

Odpověď odborníka:

Dobrý den určitě marihuana není lék,který by Vám v daných problémech pomohl. Doporučila bych vyšetření u specialistu pneumologa nebo alergologa, který by provedl i jiná vyšetření a celkově zhodnotil Váš stav a doporučil vhodnou léčbu. Já se těžko můžu vyjadřovat nakolik Vás neznám a také neznám výsledky vyšetření. Držím palce s pozdravem

MUDr. Gertruda Čápová
MUDr. Gertruda Čápová

Specializace: Pneumologie
Pracoviště: Privátní plicní ambulance, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-23 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Hlen s krví | Od: Marián | 8.11.2014 23:53
Mam anginu a vykašlal sem hlen s krvi bylo to velké tak5x5cm spiš to vypadalo jako kus tkaně se žilkou ani se to nerospustilo pod tekoucí vodou je to normalní?
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: