Výtok

Dobrý den, je mi 15 let a přesně před týdnem jsem po návštěvě své gynekoložky začala používat antikoncepci. Většinou mívám měsíčky tak 5 dní max, ale tentokrát to bylo celých 7, a to s tím, že momentálně stále "špiním" a mám hnědý výtok. Jen jsem se chtěla zeptat, zda to mám nechat být a dále Belaru používat, nebo jestli to mám řešit. Předem děkuji.

Odpověď odborníka:

V prvních 3 měsících uživání se může špinění vyskytnout zatím bych na vašem místě vyčkal příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x