Výtok po anestezii

Dobrý den, ve středu 21.10.2015 jsem podstoupila operaci dutin v celkové anestezii. Týden před nástupem do nemocnice jsem měla normální menstruaci a užívala jsem poslední plato antikoncepce MYWY. Na tuto antikoncepci jsem navázala platem BELARA kterou nyní budu užívat. Menstruace mi normálně skončila, já nastoupila do nemocnice, podstoupila zákrok a do 25.10. ležela v nemocnici, ovšem poslední den mi začal tmavě hnědý až černý výtok z pochvy. Dnes už je to už třetí den a já mám stále výtok, přes noc prakticky vůbec, přes den chvíli slabší a pak zničeho nic silnější. Proto se obracím na Vás, zajímalo by mě o co jde. Jestli to může být třeba následek anestezie, nebo změnou antikoncepce, nebo jestli nejde o závažnější problém. Moc děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Anestezie na to zcela jistě nemá žádný vliv spíše to může být změnou preparátu,pokud by přetrvával bylo by vhodné vyšetření včetně ultrazvuku. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: