Ztráta menstruace

Dobry den, jiz 4 rokem beru HA belanette. Beru ji pravidelně. Vzdy jsem mela menstruaci 4-5 dnu, kdy první dva dny celkem dost, většinou i velké kusy. V létě jsem potrebovala oddálit menstruaci, tak jsem brala 3 platicka prasku v kuse. Po vysazeni v září jsem to včas dostala, ale o mnohem méně nez kdykoliv predtim. A od te doby je to po vysazeni min a min. Tentokrát jsem to mela mit ted, v patek se objevila lehka bolest v podbrisku i prsou a hlavy jako vždycky, lehke špinění, ale opravdu jen lehke a vubec nic. Tehotensky test negativní. K lékaři jsem objednana na kontrolu az koncem ledna. Čím může být způsobena nepřítomnost menstruace??? Ještě podotykam, ze jsem ted zila ve velkem stresovem období, zacala jsem mit i psychosomaticke potíže. Dekuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Pokud jste ve velkém stresu a máte i jiné psychosomatické obtíže pak to samozřejmě může mít vliv i na cyklus. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: